بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

ساخت و بازسازی قطعات صنعتی، هنر متخصصان نیروگاه رامین اهواز

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: ساخت و بازسازی 840 قطعه صنعتی در این نیروگاه در نیمه نخست امسال محقق شد.

19 مهر 1400

عوامل مؤثر در دستمزد نقاشی ساختمان

اتحادیه نقاشان ساختمان برای نقاشی ساختمان که شمال مواردی مثل رنگ زنی دیوارها ، سقف ، در و پنجره ها ، آماده سازی و بتونه کاری شرکت ها ، واحد های مسکونی و ساختمان تجاری می باشد نرخی معین نموده است .

6 مهر 1400

جدایی ری از تهران مغایر قانون است

رئیس شورای عالی استان ها درباره موضوع جدایی ری از تهران توضیحاتی داد.

6 مهر 1400

مصوبات مهم ستاد تنظیم بازار پس از افزایش قیمت بنزین

ستاد تنظیم بازار به دنبال افزایش قیمت بنزین با برگزاری جلسه ای فوق العاده، مصوبات مهمی در رابطه با مدیریت بازار و جلوگیری از سوءاستفاده بعضی سودجویان از افزایش قیمت بنزین برای تخلفاتی همچون افزایش قیمت کالاها داشت.

6 مهر 1400

ورود 180 دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری تا خاتمه سال

خبرنگاران/قم شهردار قم از ورود 180 دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری در تا انتها سال جاری خبرداد.

6 مهر 1400

دبیر کل سازمان ملل متحد: در کنار پناهندگان می ایستیم

دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: امروز و هر روز، در کنار پناهندگان با وحدت و همبستگی می ایستیم و تعهد اساسی خود را برای پناه دادن به افرادی به رسمیت می شناسیم که از جنگ و اذیت و آزار می گریزند.

6 مهر 1400

سارق، موزه مردم شناسی را جارو کرد

تصاویر نشان می دهند بدون هیچ آسیبی به ویترین ها، آثارِ موزه مردم شناسی در سرای کاظمی که تا مدتی قبل به عنوان دفتر مدیریت بافت تاریخی منطقه 12 تهران در محله امامزاده یحیی استفاده می شد، به سرقت رفته اند.

6 مهر 1400

سفیر ایران در بروکسل: عربستان سعودی بانک مرکزی تروریسم و بانی اصلی افراط گرایی در منطقه است

سفیر ایران در بروکسل در واکنش به اظهارات بی اساس وزیر خارجه عربستان، حکومت سعودی را بانک مرکزی تروریسم و بانی اصلی افراط گرایی در منطقه خواند.

6 مهر 1400

توسعه بازی های واقعیت مجازی با دستبند هوشمند

طراحان اپلیکیشن های واقعیت مجازی، فعالان حوزه روبات ها و... برای شبیه سازی کامل حرکت دست انسان در برنامه های خود با مسائل زیادی روبرو هستند چرا که مچ و انگشتان دست تعداد زیادی حرکت دارند و شبیه سازی همه آنها بسیار سخت است.

6 مهر 1400

قدیمی ترین ایستگاه های آتش نشانی تهران کدامند؟

تهران پانا) - به گفته معاونت فنی و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سه ایستگاه قدیمی تهران حدود 50 سال قدمت دارند.

6 مهر 1400

دانستنی های مهم درباره شارژ باتری گوشی موبایل

چگونگی شارژ باتری گوشی از مهم ترین مسائلی است که باید اطلاعات کافی درباره آن داشته باشید. با دانستنی های مهم درباره شارژ باتری گوشی موبایل با شما خواهیم بود.

6 مهر 1400

بازگشت رنو به ایران ؛ داستان چیست؟

با اتمام ریاست جمهوری دونالد ترامپ و شروع ریاست جمهوری جو بایدن شرکت رنو آماده بازگشت به ایران می گردد؛ اما داستان چیست؟

6 مهر 1400

خبرنگاران آواربرداری مناطق زلزله زده سی سخت تا سرانجام فروردین باید انجام گردد

یاسوج- خبرنگاران- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آواربرداری بیش از70 درصد مناطق شهر زلزله زده سی سخت گفت: کار آواربرداری تا خاتمه فروردین ماه باید به اتمام برسد.

6 مهر 1400

خبرنگاران 70 درصد قطعات خطوط ریلی کشور در البرز ساخته شده است

کرج - خبرنگاران - مدیر کارخانه تراورس بتنی وابسته به راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت که حدود 70 درصد قطعات خطوط ریلی کشور توسط خدمات مهندسی خط و ابنیه این شرکت تولید و نصب شده است.

6 مهر 1400

روایتی از گورستان چهار هزار ساله سقز

شهرستان سقز از لحاظ قدمت، تاریخی ترین شهر کردستان است و می توان آن را نگین قدمت و تمدن ها نامید، کشف چندین آثار و مکان های باستانی این گواهی را می دهد که سقز از دیرباز سکونتگاه اقوام زیادی بوده و این مردمان از خودشان چندین آثار تاریخی و باستانی به یادگار...

6 مهر 1400

10 جاذبه ای که در اطراف میدان سرخ مسکو می توان دید!

تمام تورهای روسیه در سفر به مسکو، گردشگران را به میدان مشهور سرخ مسکو می برند. چرا که بسیاری از جاذبه های مطرح این شهر، در اطراف این میدان قرار گرفته است. هر چند که جاذبه های میدان سرخ مسکو بسیار بوده اما در مجموع آن ها را به 10 مورد جداگانه تقسیم نموده ایم...

6 مهر 1400

چند تا از حمام های تاریخی تهران، عکس

زمانیکه پای در دل بزرگترها و خاطرات گذشته آنها می نشینیم در بین سخنانشان در خصوص حمام های قدیمی و خاطرات آنها در این حمام ها صحبت می گردد. حمام هایی که زمانی نه فقط محل پاک کردن بدن، بلکه جایی برای دورهمی و بگو و بخند مردم بودند و همیشه لحظات خاصی در آنها...

6 مهر 1400

داورزنی: فدراسیون همان اعتمادی که به کولاکوویچ و آلکنو کرد به مربیان ایرانی هم دارد، معروف می تواند در المپیک بعدی شرکت کند

رئیس فدراسیون والیبال گفت: بهروز عطایی در مسابقات جوانان دنیا سال 2019 که قهرمان شد، توانمندی خود را نشان داد و فدراسیون هم به ایشان اعتماد کامل دارد.

6 مهر 1400

سلطانی فر: از 700 پروژه مورد نظر سال 98 بیش از 300 پروژه را افتتاح نموده ایم

وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح و بهره برداری از 14 طرح ورزشی استان کرمان گفت: سال گذشته پانصد پروژه هدفگذاری کردیم که هفتصد پروژه افتتاح و سال جاری نیز هفتصد پروژه را برای افتتاح هدفگذاری کردیم که با وجود محدودیت ها تاکنون بیش از سیصد پروژه افتتاح...

6 مهر 1400

عکس روز ، اسب سواران در سالگرد انقلاب

مردان اسب سوار در رژه ای روز جمعه اول آذر به مناسبت صد و نهمین سالگرد انقلاب مکزیک رژه می فرایند.

6 مهر 1400
تعداد: (129)