معماری و عمران

عزم دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد تحولات سودمند در صنعت

رئیس دبیرخانه برنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عزم دانشگاه آزاد اسلامی برای رقم زدن تحولات در صنعت و در راستای بهره مندی دوسویه صنعت و دانشگاه جزم شده است.

10 آبان 1399

قالیباف در راستا عمل به وظیفه نظارتی خود به استان های مختلف سفر می کند

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سفر رئیس مجلس و برخی از نمایندگان به استان خوزستان، گفت: انجام چنین سفرهایی با هدف عمل به وظیفه نظارتی مجلس انجام می شود.

29 مهر 1399

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان کدامند ؟

شرایط کاریابی در آلمان و نحوه دریافت ویزای کاری آلمان برای متقاضیان کار یابی در این کشور را برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در ادامه به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان پرداخته ایم.

28 مهر 1399

شبکه ملی اطلاعات، برای قطع اینترنت طراحی نشده است

وزیر ارتباطات می گوید: شبکه ملی اطلاعات مکمل اینترنت است و اجرای کامل آن منجر به قطع یا محدود کردن اینترنت بین المللی نخواهد شد.

20 مهر 1399

بازسازی و طراحی داخلی اداری ماکسین در کشور چین

همانگونه که آگاه هستید امروزه در بازسازی و دکوراسیون داخلی استفاده از روش های نوین و خلاقانه در پروژه های معماری از مهم ترین ارکان طراحی این پروژه ها است . اتفاقی که در چندین سال اخیر در بخش دکوراسیون داخلی اداری افتاده است توجه بیشتر طراحان به مفاهیم...

9 مهر 1399

ضرورت اجرای طرح بازآفرینی مجموعه مفخم بجنورد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه اجرای طرح بازآفرینی و توسعه مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم یکی از پروژه های اولویت دار و از ضروریات مرکز استان در حوزه گردشگری است، بر لزوم نگاه توسعه محور و هم افزایی تمام دستگاه ها برای تحقق...

3 مهر 1399

بشر 11 هزار سال پیش به قاره آمریکا رسید

بنابراین قابل تصور است که آمریکایی های اولیه تازه کشف شده، که اشیای ساخت آن ها در غاری در مرکز مکزیک کشف شده، تا اندازه ای خویشاوندان بدوی های امروزی و پاپوایی ها و ... بودند.

2 مهر 1399

پهنه های علم و فناوری در استانها ایجاد می گردد

پهنه های علم و فناوری به منظور تجمیع امکانات، ظرفیت ها و قابلیت های نوآورانه منطقه ای برای دستیابی به اقتصاد دانش بنیان در استانها ایجاد می گردد.

23 شهریور 1399

متن کامل طرح مالیات بر خانه های خالی

خبرنگاران : در طرح اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات ها نمایندگان مجلس علاوه بر افزایش نرخ های مالیاتی 10 تبصره جدید نیز به این ماده اضافه کردند.

14 شهریور 1399

بازسازی برج های دوگانه خرقان آوج شروع شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: همسو با اقدام های بازسازیی این اداره کل برای حفاظت و نگهداری از آثار ارزشمند تاریخی و جلوگیری از تخریب آن ها، سامان دهی و بازسازی برج های دوگانه تاریخی خرقان واقع در 30 کیلومتری شهر آبگرم از توابع...

12 شهریور 1399

اتهام پراکنی وزیرخارجه سعودی: ایران خطری بزرگ برای آینده سوریه است

وزیر خارجه سعودی در اظهاراتی جدید علیه ایران مدعی شد که ایران خطری بزرگ برای آینده و هویت سوریه است.

10 شهریور 1399

خبرنگاران هیات مدیره جدید خانه مطبوعات ایلام آیین روز خبرنگار را برگزار می نماید

ایلام - خبرنگاران - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با اشاره در پیش بودن 17 مردادماه روز خبرنگار گفت: هیات مدیره جدید خانه مطبوعات این استان برنامه های گرامیداشت این روز را برگزار خواهد نمود.

6 شهریور 1399

تحویل واحدهای طرح ملی مسکن از مهر 99 ، اسلامی: مسکن اجتماعی فقط یک ایده بود

وزیر راه و شهرسازی با اعلام شروع تحویل واحدهای طرح ملی مسکن از ماه آینده، گفت: مسکن اجتماعی فقط یک ایده بود و طرح ملی مسکن ادامه طرح مسکن مهر است.

5 شهریور 1399

راهنمای خرید جهیزیه از خبرنگاران؛ خانه بختت را آنلاین بچین

این روزها همه به خرید آنلاین عادت نموده ایم، ولی هنوز برخی خانواده ها گشت وگذار در بازار و مغازه ها را برای یک سری رسم و رسوم مثل خرید جهاز عروس ترجیح می دهند. با این حال، اگر از ترافیک (و البته این روزها از کرونا) گریزانید، پیشنهاد ما این است که تمام مایحتاج...

27 مرداد 1399

دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات آماده شنیدن نظرات همکاران است

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات گفت: به همکاران در معاونت ها و بخش های مختلف اعلام می کنم، دفتر بازرسی وزارت میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آماده شنیدن نظرات آن هاست.

26 مرداد 1399

ساخت دریچه میترال قلب با بافت پریکارد در کرمانشاه

طراحی و ساخت دریچه میترال با بافت پریکارد خود بیمار برای اولین بار در بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه توسط پرفسور فریدون سبزی، فوق تخصص قلب و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با همکاری تیم جراحی اتاق عمل این مرکز انجام شد.

21 تیر 1399

قضیه بازسازی دیواره تخت جمشید با آجر و سیمان چیست؟

ایرنا/ بدنبال انتشار اخبار و ویدیوهای جدید، می خواهیم بدانیم که قضیه بازسازی دیواره تخت جمشید با آجر و سیمان چیست؟

20 تیر 1399

روسای دانشگاه ها به اعمال تحریم های ظالمانه علیه فعالیت های پژوهشی ایران اعتراض کردند

روسای دانشگاه ها و پژوهشگاه های عظیم کشور در نامه ای به جامعه نخبگان جهان اعتراض خود را به تحریم های ظالمانه علیه فعالیت های پژوهشی ایران اعلام کردند.

14 تیر 1399

آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی خانه به سبک گلچین

در سبک گلچین یا الکتیک (electic) یا التقاطی، همه چیز درباره هارمونی و جمع شدن سبک های متفاوت، بافت های متناقض و رنگ های متضاد در کنار هم، برای ایجاد یک اتاق منسجم است. انتخاب یک سری از رنگ های اصلی برای این سبک، یک نقطه آغاز عالی است. استفاده از رنگ ها و تنالیته...

1 تیر 1399

تدارک ملکه برای انتخابات ایران، شیپور شیطان به صدا در آمد

خبرنگاران: ملکه 87 ساله، در روزی که شوهر بچه آزارش با رفتن زیر تیغ جراحی، پایش بر لب گور بود، به ساختمان نوسازی شده بی بی سی آمد و رسما مقر جدید بنگاه خبرپراکنی سلطنتی را در لندن افتتاح کرد.

31 خرداد 1399
تعداد: (51)