همایشها و نمایشگاه ها

صنایع دستی استان زنجان در اکسپو ارائه می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از امضای تفاهم نامه همکاری با مرکز بین المللی مدیریت سرمایه و تجارت خبر داد.

29 مهر 1400

شروع طرح نو پیش فروش ایران خودرو

در طرح تازه پیش فروش ایران خودرو پنج محصول عرضه می گردد. اسامی و مشخصات فنی این محصولات و هم شرایط شرکت در طرح در ادامه آمده است.

26 مهر 1400

افتتاح 750 پروژه گردشگری تا پایان دولت دوازدهم

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: درحالی که همه مؤلفه های تهدیدکننده گردشگری را یکجا داریم، بازهم در این صنعت رشد داشتیم. سال گذشته 7میلیون و 800هزار نفر گردشگر وارد کشور شدند و طی شش ماهه امسال نیز حدود 5میلیون نفر که با 26درصد رشد در این زمینه...

6 مهر 1400

نمایشگاهی از آثار 90 هنرمند پیشکسوت

اولین نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان پیشکسوت با حضور بیش از 90 نفر از هنرمند در حوزه های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، گرافیک، کاریکاتور، عکس و ... روز جمعه (17 آبان ماه) nv فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

6 مهر 1400

تشکیل کارگروهی برای انتخاب مکان نمایشگاه کتاب

در سومین جلسه شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مقرر شد کارگروهی برای انتخاب مکان نمایشگاه تشکیل شود.

6 مهر 1400

معاون صنایع دستی کشور به لرستان سفر کرد

پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بعدازظهر امروز با استقبال معاون هماهنگی امور مالی استانداری و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان وارد خرم آباد شد.

6 مهر 1400

حکایت روزی که دیوار برلین فرو ریخت

درست در نهم نوامبر سال 1989 وقتی که هلموت کهل، صدراعظم وقت آلمان، سرگرم دیداری حساس از لهستان بود رویدادی بزرگ او را به برلین کشاند.

6 مهر 1400

شهردار میبد: به دنبال میزبانی از شهرهای جهانی صنایع دستی هستیم

شهردار میبد گفت: حضور میبد در همایش بین المللی شهرداران شهرهای صنایع دستی، اولین گام مهم این شهر پس از جهانی شدن بود.

6 مهر 1400

عبدالمهدی: تظاهرات فرصت مناصبی برای انجام اصلاحات است

نخست وزیر عراق در سخنانی تظاهرات را اتفاقی مهم و فرصتی برای انجام اصلاحات خواند.

6 مهر 1400

برگزاری ششمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی در قزوین

ششمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی همراه با کارگاه آموزشی صبح دیروز سه شنبه 21 آبان با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین، معاونان صنایع دستی استان های قزوین، تهران و البرز، کارشناس حمایت از فراوری معاونت...

6 مهر 1400

نشست سازمان همکاری اسلامی برای آنالیز بحران مسلمانان روهینگیا

وزرای خارجه سازمان همکاری اسلامی هفته آینده در نشستی در شهر کوالالامپور پایتخت مالزی برای مذاکره درباره بحران مسلمانان روهینگیا شرکت خواهند کرد.

6 مهر 1400

نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی در یزد برگزار می شود

خبرنگاران/یزد نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک با هدف معرفی و توسعه مشاغل خرد و خانگی در قالب 180 غرفه در یزد برگزار می شود.

6 مهر 1400

انتظار نتیجه زیادی از نشست کمیسیون برجام نداشته باشید

معاون وزیر امور خارجه روسیه یادآور شد، نمی توان انتظار زیادی از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین داشت، چراکه متاسفانه تلاشی از جانب کشورهای شرکت کننده برای رسیدن به نتیجه، یعنی تداوم حفظ برجام، مشاهده نمی شود.

6 مهر 1400

عراقچی: جهان نسبت به حفظ و اجرای برجام مسئولیت دارد

عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در چین بسر می برد از برجام به عنوان دستاورد چندجانبه گرایی یاد کرد و گفت: برجام یک دستاورد دیپلماسی بین المللی است و کشور های جهان نسبت به رعایت، اجرا و حفظ آن مسئولیت دارند.

6 مهر 1400

نگاهی به مدل 2010 ب.ام.و کوپه سری 6

حدود 500 میلیون قیمت دارد و همه با نام طراحانش آدرین ون هایدونک و کریس بنگل آشنا هستند. خودرویی که در سال عرضه استانداردهای طراحی خودرو را به هم ریخت و اعتباری بالا برای سازنده آلمانی به ارمغان آورد. ب.ام.و سری6 که به تعداد نسبتا کثیری به کشور وارد شده، در...

6 مهر 1400

لمپارد: نمی خواهم انتظارات را پایین بیاورم، خرید بازیکن در ژانویه سخت است

فرانک لمپارد بابت لغو محرومیت تیمش از خرید در جابجایی مسرور است.

6 مهر 1400

تلاش برای ثبت جهانی چند پرونده مشترک میراث ناملموس در سال 99

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در سال آینده چند پرونده مشترک در حوزه میراث ناملموس را با کشورهای مختلف به نتیجه نهایی می رسانیم.

6 مهر 1400

بازدید مدیرکل هماهنگی امور استان ها از غرفه ایلام در نمایشگاه تهران

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از غرفه استان ایلام در نمایشگاه تهران بازدید کرد.

6 مهر 1400

کشف جوامع انسانی 10 هزار ساله در اطراف کویر مرکزی

به گفته مسئول بخش پارینه سنگی موزه ملی ایران، شواهد پارینه سنگی یافت شده در اطراف کویر مرکزی نشان دهنده حضور جوامع انسانی دوره پلیستوسن (حدود 10 هزار سال قبل) در حواشی این حوزه است.

6 مهر 1400

عضو هیئت مدیره جامعه هتلداران: هتل ها در نوروز 99 افزایش قیمت ندارند

سیدامیرناصر طباطبایی اظهار داشت سال جاری در ایام تعطیلات نوروزی هیچ گونه افزایش قیمتی در هتل های سراسر کشور نخواهیم داشت.

6 مهر 1400
تعداد: (228)