سلامتی و پزشکی

فیلم های آموزش هنرجویان 5 رشته در شبکه رشد بارگزاری شد

تهران (پانا) - فیلم آموزش هنرجویان رشته های ماشین ابزار، تربیت کودک، معماری داخلی، فتوگرافیک، تربیت بدنی برای استفاده علاقه مندان بر روی شبکه آموزشی تربیتی رشد قرار گرفت و قابل دسترسی است.

22 فروردین 1400

خبرنگاران آیین علفه در خراسان شمالی تحت شعاع کرونا

بجبنورد- خبرنگاران- آیین علفه یا روز اموات از آیین های دیرینه در استان های خراسان به خصوص خراسان شمالی نگین اقوام محسوب می گردد که همساله در آخرین روز پنجشنبه با آدینه سال با ختم این آیین مردم این منطقه به استقبال بهار می فرایند.

22 فروردین 1400

برزیل؛ پیشتاز مرگ و ابتلا در دنیا

کرونای برزیلی در کشور برزیل آنچنان تاخت و تاز می نماید که بیشترین آمارهای مربوط به ابتلا و مرگ و میر در طول یک روز مربوط به این کشور است.

21 فروردین 1400

خبرنگاران 55 تن کالای قاچاق در مشهد معدوم شد

مشهد- خبرنگاران- کارشناس اقتصادی دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری خراسان رضوی گفت: 55 تن کالای قاچاق به میزان حمل 10 کامیون و به ارزش 52 میلیارد و 500 میلیون ریال در مشهد معدوم شد.

18 فروردین 1400

فعالیت 22 هزار نیرو برای اجرای طرح نوروزی در تهران

تهران (پانا) - فرمانده انتظامی تهران عظیم از به کارگیری 22 هزار نفر نیرو برای اجرای طرح نوروزی در تهران اطلاع داد.

16 فروردین 1400

فوتبالیست فوت شده سانحه اتوبوس تیم محسن بنگر؛ علی ناصریان، بازیکن زیر 23 سال خبرنگاران

علی ناصریان، بازیکن زیر 23 سال تیم شهرداری نوشهر در حادثه واژگونی اتوبوس این تیم درگذشت.

15 فروردین 1400

خبرنگاران لاشه هشت هزار پرنده مهاجر در گلستان دفن شد

گرگان - خبرنگاران - لاشه هشت هزار پرنده آبزی و کنار آبزی که به دلیل بوتولیسم در محدوده سواحل نوکنده و بندرگز گلستان و گلوگاه در شرق مازندران تلف شده بودند پس از جمع آوری به صورت بهداشتی در شهرستان بندرگز دفن شد.

4 فروردین 1400

مجلس شفافیت و پاسخگویی را از خود شروع کند

تهران (پانا) - اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان با اعلام اینکه مجلس یازدهم در آزمون بزرگ شفافیت مردود شد، تاکید کردند انتظار می رود نمایندگان از مرحله شعار عبور کرده و اقدام علمی برای شفافیت پارلمانی بردارند.

4 فروردین 1400

کومان: باخت به PSG برای ما پایان دنیا نیست، از مشاجره پیکه و گریزمان خوشم آمد

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا بر تلاش تیمش برای پشت سر گذاشتن باخت سنگین خانگی اخیر شاگردانش برابر پاری سن ژرمن تأکید و از صحبت درباره خرید بازیکنان مدنظرش خودداری کرد.

3 فروردین 1400
30 اسفند 1399

طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه آغاز شد

طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان نوورود سال تحصیلی جاری به منظور سنجش آمادگی روانشناختی دانشجویان به صورت آنلاین آغاز شد.

29 اسفند 1399

غفاری: سلامت اقتصادی باید اولویت نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال باشد، ضعف مدیریتی با استفاده از افراد متخصص جبران می گردد

عضو کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال در سال های 2006 و 2007 می گوید که مجمع فدراسیون باید به فردی رأی بدهد که سلامت اقتصادی دارد.

27 اسفند 1399

نظر یک کارشناس تیم سازمان جهانی بهداشت درباره منشاء کرونا

یکی از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: این احتمال وجود دارد که بیماری کووید-19 در بازار غذای دریایی شهر ووهان گسترش پیدا نموده باشد اما این محل نمی تواند منشا کروناویروس باشد.

26 اسفند 1399

شریعتمداری: 7 میلیون کارگر رسمی فاقد بیمه شناسایی شدند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: 7 میلیون کارگر رسمی داریم که عضو تأمین اجتماعی نیستند.

20 اسفند 1399

پیغام متفاوت رئیس AFC برای درگذشت میناوند

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال پیامی به حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال ایران ضایعه فقدان زنده یاد مهرداد میناوند را تسلیت گفت.

17 اسفند 1399

جزییات سرمایه گذاری 16 هزار میلیاردی در بنادر

تهران (پانا) - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح ظرفیت 240 میلیون تنی بنادر شاقتصادی و جنوبی ایران، گفت بخش غیردولتی معادل 163 هزار میلیارد ریال در بنادر کشور سرمایه گذاری کرده است.

17 اسفند 1399

جنگل حرّا در محاصره بلوک و سیمان!

خبرنگاران/بوشهر با وجود رسانه ای شدن خطری که در کمین تالاب بردستان-دیّر است و همچنین اعلام چندباره ممنوعیت و توقف پروژه تکثیر لارو میگو در مجاورت جنگل حرّای بندر دیّر، همچنان شواهد از ادامه عملیات عمرانی این پروژه حکایت دارد.

15 اسفند 1399

نمکی: شعله های کرونا در تهران روشن شده ، تور های بیماریابی گسترش یابد

وزیر بهداشت گفت: 17 میلیون از جمعیت کشور در گستره تهران و البرز زندگی می نمایند که این جمعیت می تواند وزن قابل توجهی در بیماری و سلامتی ایفا نماید.

14 اسفند 1399

معرفی انواع نژاد سگ تریر

نژاد سگ تریر برای شکار و محافظت از خانه و خانواده تربیت شده است. از انواع نژاد سگ تریر می توان به آیردل تریر، تریر استار فورد شایر آمریکایی، بول تریر، تریر ایرلندی و دندی دینمنت تریر اشاره کرد.

11 اسفند 1399

خودروی جدید ولوو که به محل خواب و زندگی تبدیل می گردد

شرکت ولوو در نظر دارد خودروهای خودران خود را به امکانات مورد احتیاج برای خواب و کار مجهز کند.

11 اسفند 1399
تعداد: (291)