سلامتی و پزشکی

عزم دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد تحولات سودمند در صنعت

رئیس دبیرخانه برنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عزم دانشگاه آزاد اسلامی برای رقم زدن تحولات در صنعت و در راستای بهره مندی دوسویه صنعت و دانشگاه جزم شده است.

10 آبان 1399

کرونا هنوز درمان اختصاصی ندارد ، نقش ژنتیک در مرگ بیماران

معاون درمان ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: هیچ یک از درمان های کرونا، اختصاصی و استاندارد نیستند و هنوز سند قطعی درمان این بیماری به دست نیامده است.

8 آبان 1399

خبر مهم درباره پرداخت پاداش بازنشستگان

خبرنگاران : نوبخت گفت: قول دادیم قبل از فرارسیدن مهر پرداخت پاداش بازنشستگان را شروع کنیم که این امر از ابتدای این هفته با پرداخت 5 هزار و 700 میلیارد تومان شروع شده است.

4 آبان 1399

شانس به استقلال رو کرده است، پرسپولیس در جنگ نابرابری واقع شده است

مربی پیشین تیم امید گفت: پرسپولیس در جنگ نابرابری با حریفان آسیایی بازی خواهد کرد و شانس به استقلال رو کرده است.

4 آبان 1399

بهترین فصل تعویض خاک گلدان چه زمانی است؟ نکات و مراحل آن

خاک گلدان مهم ترین عامل برای رشد یک گیاه به شمار می رود. خاک های داخل گلدان ها دارای مجموعه ای مواد معدنی هستند که بعد از مدتی به صورت های مختلفی خاک از این نظر فقیر خواهد بود. در این صورت چاره ای جز تعویض خاک گلدان نداریم. این فرآیند اصول و مراحل خاص خود...

3 آبان 1399

9 مورد از بهترین روش های آموزش مدیریت اقتصادی به بچه ها

تقریباً همه والدین بهترین خواسته ها را برای فرزندان خود دارند. آن ها سعی می نمایند هر چیزی که کودک احتیاج دارد را در اختیارش قرار دهند و حتی از همان کودکی اغلب احتیاجهای بزرگسالی او را نیز تأمین نمایند. به طور مثال شاید حساب پس اندازی برای او باز نموده...

2 آبان 1399

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان کدامند ؟

شرایط کاریابی در آلمان و نحوه دریافت ویزای کاری آلمان برای متقاضیان کار یابی در این کشور را برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در ادامه به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان پرداخته ایم.

28 مهر 1399

راهنمای گام به گام برای اولین تجربه پرواز

برای کسانی که اولین سفر هوایی خود را تجربه می کنند، این کار ممکن است بسیار سخت و ترسناک به نظر بیاید. از کجا باید بلیط خرید؟ وقتی به فرودگاه رسیدیم چه کار باید بکنیم؟ آیا به مدارک شناسایی نیاز خواهد بود؟ اگر چه سوال ها به نظر بی خاتمه هستند، باز هم نیازی...

27 مهر 1399

خبرنگاران 221 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های هرمزگان بستری هستند

بندرعباس- خبرنگاران- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در حال حاضر 221 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.

23 مهر 1399

شبکه ملی اطلاعات، برای قطع اینترنت طراحی نشده است

وزیر ارتباطات می گوید: شبکه ملی اطلاعات مکمل اینترنت است و اجرای کامل آن منجر به قطع یا محدود کردن اینترنت بین المللی نخواهد شد.

20 مهر 1399

حتی در صورت عرضه واکسن پیروز برای کووید 19 ،14 درصد کانادایی ها گفته اند هرگز واکسن نخواهند زد!

ماه هاست که دولت ها در سراسر جهان قرنطینه و ممنوعیت سفر اعمال نموده اند، مدارس را بسته اند و به بازدیدکنندگان اجازه نداده اند به بیمارستان ها و مراکز مراقبت بلند مدت سر بزنند؛ و دلیل تمام این حرکات کند کردن میزان انتقال کروناویروس جدید بوده است.

19 مهر 1399

کارگردان فیلم فانوس دریایی سری به دنیای وایکینگ ها می زند

ساخت فیلم مرد شمالی به کارگردانی رابرت اگرز در ایسلند آغاز شد. فیلم برداری این اثر قرار بود در فروردین ماه آغاز گردد، اما همه گیری کروناویروس فراوری فیلم وایکینگی اگرز را با تأخیری پنج ماهه روبرو کرد.

18 مهر 1399

کرونا نقاط قوت و ضعف را نشان داد ، بچه ها و جوانان حلقه انتقال ویروس

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: آسیب پذیرترین گروه ها و بیشترین مرگ و میر کرونا مربوط به سالمندان و افراد با بیماری های زمینه ای است اما بچه ها و جوانان حلقه انتقال کرونا هستند.

17 مهر 1399

کمک 41 میلیون دلاری کویت به لبنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، کویت گفت که 41 میلیون دلار به لبنان کمک می کند.

15 مهر 1399

تنهاترین فیل دنیا از باغ وحش به پناهگاه منتقل شد ، نداشتن شریک زندگی فیل را هم افسرده کرد!

گروه فور پاز که یک گروه حمایت از حیوانات است روز شنبه خاطرنشان کرد که یک فیل مشهور دنیا از باغ وحش پاکستان که در آن نگهداری می شده است خارج و به شرایط بهتر منتقل خواهد شد.

6 مهر 1399

مدارس تحت هر شرایطی 15 شهریور ماه بازگشایی می شوند

خبرنگاران/کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که مدارس تحت هر شرایطی 15 شهریورماه بازگشایی می شوند، گفت: تأمین سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی خط قرمز آموزش و پرورش استان در زمان بازگشایی مدارس است.

5 مهر 1399

ابتلای سخنگوی شورای شهر تهران به کرونا

اعطا از ابتلا اش به بیماری کرونا و مثبت شدن آزمایش خود خبر داد.

5 مهر 1399

کلید اولیه سوالات آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت منتشر شد

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی از انتشار کلید اولیه سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت و امکان اعتراض داوطلبان خبر داد.

3 مهر 1399

خبرنگاران استاندار اردبیل: بانک در اعطای تسهیلات سخت گیر نباشند

اردبیل-خبرنگاران- استاندار اردبیل گفت: بانک های عامل در اعطای وام های اشتغال پایدار روستایی و حمایت از آسیب دیدگان بیماری کرونا با رعایت دستورالعمل ها سخت گیری نکنند.

3 مهر 1399

آیا سفر قرمز نشده است؟

ایسنا/ به سبب شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور، این سوال پیش می آید که آیا سفر قرمز نشده است؟

2 مهر 1399
تعداد: (208)