راهنمای سفر

هوشنگ مرادی کرمانی: مجید پسربچه&zwnjای است که هنوز به سن تکلیف نرسیده است!

هوشنگ مرادی کرمانی در گفت وگو با خبرنگاران ، در واکنش به تغییر اعمال شده در داستان سفرنامه اصفهان از سری داستان های قصه های مجید که در کتاب فارسی پایه هفتم، منتشر شده، گفت: من اصلا اطلاعی از این کار نداشتم و هنوز هم کتاب را ندیدم اما از سوی دیگران آگاه...

18 دی 1399

معرفی مرکز حیدر علی اف جاذبه گردشگری باکو

باکو، پایتخت مدرن و ساحلی کشور آذربایجان است که در کنار دریای کاسپین واقع شده است.

4 آذر 1399

انتشار صفحاتی از دفترچه خاطرات غلامرضا تختی

موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک برای گرامیداشت یاد و نام جهان پهلوان تختی درنودومین سالروز تولد او گزیده ای از سفرنامه سال 1334 با عنوان مخارج مسافرت تفریحی از مجموعه دست نوشت های مرحوم تختی (بر اساس مستندات موجود در گنجینه موزه) را رونمایی کرد.

22 مهر 1399

چگونه خانه خود را بازسازی کنیم؟

چطور خانه ای را بازسازی کنیم؟بازسازی خانه پروژه ای زمان بر و پرهزینه است اما اگر مصمم به این کار باشید، ممکن می گردد. با کمی یاری از این مقاله و منابع آن می توانید تصمیم بگیرید که آیا این کار مناسب شما هست یا نه.

16 خرداد 1399

یک برنامه سفر عالی 5 روزه به تایلند

راهنمای سفر 5روزه به تایلندپیش تر از این، برای شما از تمام جاذبه های تایلند گفته ایم و تور تایلند هم که برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، قابل خریداری است. با این وجود، بسیاری از افراد و گردشگران علاقه ای به سفر با گروه های ناآشنا و تور را ندارند....

1 اردیبهشت 1399

درخت سرو هرزویل، مادربزرگ همه درخت های دنیا

درخت سرو هرزویل اثری ارزشمند است. به اندازه ای که در فهرست آثار ملی ثبت شده. سازمان حفاظت از محیط زیست هم حسابی مراقبش است. شوخی که نیست. درخت سرو هرزویل یک مادربزگ کهن سال است و احترامش واجب.

8 اسفند 1398