طراحی گرافیکی و چاپ

قالیباف: چهار هزار پیشنهاد درباره بودجه طرح شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح 4 هزار پیشنهاد بودجه ای از سوی نمایندگان مجلس، توضیحاتی درخصوص نحوه رسیدگی به پیشنهادات وکلای مردم درخصوص بودجه ارائه کرد.

24 فروردین 1400

فیلم های آموزش هنرجویان 5 رشته در شبکه رشد بارگزاری شد

تهران (پانا) - فیلم آموزش هنرجویان رشته های ماشین ابزار، تربیت کودک، معماری داخلی، فتوگرافیک، تربیت بدنی برای استفاده علاقه مندان بر روی شبکه آموزشی تربیتی رشد قرار گرفت و قابل دسترسی است.

22 فروردین 1400

فتومونتاژ چیست و چه کاربردی دارد؟

فتومونتاژ (Photomontage) یا فتو کلاژ نوعی تکه چسبانی با عکس است که عکس های مختلف را با دقت و ظرافت زیاد به یکدیگر ارتباط می دهد.

9 اسفند 1399

شاعرانی که با جشنواره شعر فجر قهرند

عبدالجبار کاکایی می گوید متوجه نمی شود جشنواره شعر فجر کی آمد و کی رفت! او با طرح این پرسش که چرا جشنواره فیلم فجر از جشنواره شعر فجر قوی تر است و پاسخ به این پرسش، از شاعرانی می گوید که با جشنواره شعر فجر قهرند.

23 بهمن 1399

توصیه اسدالله امرایی به مطالعه پنج دفتر شعر محمدرضا شفیعی کدکنی

تهران (پانا) - اسدالله امرایی مترجم و روزنامه نگار در ادامه پویش کتابخوانی ملی، با معرفی کتاب های نامه های عزیز نسین و همسرش مرال چلن، بینایی، بیست بیست، جفت شش، دلیله، دختر بخت بر مطالعه پنج دفتر شعر محمدرضا شفیعی کدکنی تاکید نمود.

5 بهمن 1399

چاپ کتاب سناتور آمریکایی لغو شد

انتشارات سایمون و شوستر اعلام نمود برنامه چاپ کتاب جاش هالی، سناتور جمهوری خواه ایالت میسوری را لغو می نماید.

20 دی 1399

هوشنگ مرادی کرمانی: مجید پسربچه&zwnjای است که هنوز به سن تکلیف نرسیده است!

هوشنگ مرادی کرمانی در گفت وگو با خبرنگاران ، در واکنش به تغییر اعمال شده در داستان سفرنامه اصفهان از سری داستان های قصه های مجید که در کتاب فارسی پایه هفتم، منتشر شده، گفت: من اصلا اطلاعی از این کار نداشتم و هنوز هم کتاب را ندیدم اما از سوی دیگران آگاه...

18 دی 1399

چرا همه به قیمت کتاب معترض می شوند؟

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اشاره به افزایش و تغییر قیمت کالاها، می گوید: ایراد کتاب این است که قیمتش توی ذوق می زند؛ قیمت تمام کالاها را عوض می نمایند و کسی اعتراض نمی کند اما اگر قیمت کتاب را عوض نمایند همه معترض می شوند.

29 آذر 1399

کانن رکورد طولانی ترین عکس چاپ شده در دنیا را به خود اختصاص داد

شرکت کانن به صورت رسمی نام خود را در کتاب رکورد های گینس ثبت کرد. در هفته گذشته این شرکت ژاپنی توانست که با چاپ کردن عکسی به طول 109 متر رکورد طولانی ترین عکس چاپ شده در دنیا را به خود اختصاص دهد. این عکس در همایش عکس Oberstdorf در آلمان چاپ شده است.

30 مهر 1399

راهنمای گام به گام برای اولین تجربه پرواز

برای کسانی که اولین سفر هوایی خود را تجربه می کنند، این کار ممکن است بسیار سخت و ترسناک به نظر بیاید. از کجا باید بلیط خرید؟ وقتی به فرودگاه رسیدیم چه کار باید بکنیم؟ آیا به مدارک شناسایی نیاز خواهد بود؟ اگر چه سوال ها به نظر بی خاتمه هستند، باز هم نیازی...

27 مهر 1399

14 داستان قدیمی در قصه های سَر و تَه بازنشر شد

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، قصه های تخیلی در این کتاب به صورت اشتباه، سَر و تَه و آهنگین، نوشته شده است تا حس خیال پردازی بچه ها هنگام مطالعه تقویت شود.

4 مهر 1399

همه چیز درباره داستان جدید نویسنده هری پاتر، هیولای جدید رولینگ چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندیپندنت، جی. کی. رولینگ نویسنده مشهور انگلیسی و صاحب داستان هری پاتر و مدرسه جادوگری به تازگی از انتشار کتابی جدید برای بچه ها خبر داده است که واکنش های بسیاری در محافل ادبی ایجاد نموده است. رولینگ گفته کتابش را به صورت...

11 مرداد 1399

مشاوره تحصیلی جزئی از مشخص راستا شغلی، ضرورت تدوین برنامه جامع مشاوره

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد ربیعی بعد از ظهر سه شنبه در نشست مسئولان و کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه های منطقه سه و چهار کشور که در دانشگاه شاهرود برگزار گردید با بیان این مطلب که مشاوره تحصیلی شرایط شغلی و ارتقاء سرمایه های اجتماعی و فرهنگی را موجب...

4 تیر 1399

آیا روسیه و ترکیه بالاخره می توانند درباره ادلب به توافق برسند؟

در شرایطی که مواضع مسکو و آنکارا درباره اوضاع ادلب فاصله بیشتری از یکدیگر گرفته و مذاکرات دوجانبه نتوانسته به سازشی منجر گردد، اکنون باید دید میانجی گری آلمان و فرانسه، به دست یابی به توافق بین روسیه و ترکیه یاری خواهد نمود؟

21 فروردین 1399

خبرنگاران بیش از یک میلیون جلد کتاب در نمایشگاه های استانی کتاب عرضه شده است

زاهدان- خبرنگاران- مدیر موسسه نمایشگاه های فرهنگی و هنری ایران گفت: سال جاری یک میلیون و 700 هزار عنوان جلد کتاب در نمایشگاه های کتاب استانی عرضه شد و 62 میلیارد تومان کتاب بفروش رسیده است.

19 فروردین 1399

انتشار فراخوان جشنوارهاما اصفهان در آینده نزدیک ، آغاز دوباره نشست های تخصصی ماهیانه گرافیست ها

خبرنگاران: مدیرخانه گرافیک حوزه هنری اصفهان از انتشار فراخوان دومین جشنواره و اما اصفهان که در آذرماه برگزار می شود در آینده نزدیک خبر داد.

16 فروردین 1399

اسلام در انگلیس به یک دین بومی تبدیل شده است

خبرنگاران: مجله اکونومیست چاپ انگلیس نوشت : افزایش تعداد مسلمانانی که در انگلیس متولد می شوند و تربیت بچه ها نزد ائمه جماعات در این کشور باعث شده که اسلام از یک دین مهاجر به دین بومی در انگلیس تبدیل گردد.

16 فروردین 1399

رئیس ستاد انتخابات کشور: آمادگی کامل ستاد انتخابات کشور برای برگزاری باشکوه انتخابات، اطلس امنیتی انتخابات تهیه شده است

جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: اقدامات لازم برای برگزاری با شکوه انتخابات مجلس یازدهم صورت گرفته است.

25 اسفند 1398

شأن نویسنده با تبلیغ کتاب ارتباطی دارد؟

شهریار عباسی با بیان این که مخالف این نظر است که شأن نویسنده این نیست که کتابش را معرفی کند، می گوید: هر کسی بتواند و تبلیغش مؤثر باشد باید این کار را انجام بدهد.

24 اسفند 1398

توزیع 20 هزار بروشور آموزشی برای روز طبیعت در استان سمنان

خبرنگاران: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان از توزیع بیست هزار کیسه زباله و تراکت آموزشی در این استان در روز سیزدهم فروردین که به روز طبیعت نیز نامگذاری شده اطلاع داد.

1 اسفند 1398
تعداد: (26)