نرم افزار و اپلیکیشن

برگزاری دوره رایگان اصول راهاندازی کسبوکار پیروز توسط بانک سامان

باشگاه مشتریان بانک سامان سامانیوم دوره رایگان اصول راه اندازی کسب وکار پیروز را برگزار می نماید.

28 دی 1399

رابط کاربری PS5؛ انقلابی عظیم در تجربه کاربری

یک ماه تا عرضه کنسول نسل بعد سونی باقی است و این شرکت از رابط کاربری کنسول پلی استیشن 5 رونمایی نموده است. بخش های مختلف رابط کاربری پلی استیشن 5 در قالب یک ویدیوی رسمی از سوی سونی به نمایش گذاشته شده اند و می توانیم ببینیم که این بار، با مجموعه ای از قابلیت...

28 آبان 1399

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان کدامند ؟

شرایط کاریابی در آلمان و نحوه دریافت ویزای کاری آلمان برای متقاضیان کار یابی در این کشور را برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در ادامه به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان پرداخته ایم.

28 مهر 1399

پیغام تهدیدآمیز برای سفیر انگلیس در عراق

سفیر بریتانیا در عراق بعد از صحبت علیه گروه های شبه نظامی که در حال تقویت قدرت خود در این کشور هستند، هدف یک کارزار تبلیغاتی گرافیکی نهاده شد و تصویری از صورت خونی خودش دریافت کرد.

30 شهریور 1399

ارزش گذاری دارایی های نامشهود شرکت ها؛ چالش جدید اقتصاد ایران

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیک، گفت: در گذشته ما با شرکتهایی سر و کار داشتیم که فیزیک داشته اند، ماشین آلات داشته اند و این موارد پایه قیمت گذاری آن شرکت ها بوده است اما قتصاد ما روبرو با شرکت های...

19 شهریور 1399

چرا پول صندوق های ETF دارایکم به حساب برگشته است؟

اولین صندوق ETF دولتی از هفته پیش در بورس قابل معامله بوده و در این مدت نیز سود خوبی به سهامدارانش داده است، اما برخی مخاطبان هنوز نسبت به عدم تخصیص دارا یکم به سبد سهامشان گلایه دارند.

11 شهریور 1399

راهنمای خرید جهیزیه از خبرنگاران؛ خانه بختت را آنلاین بچین

این روزها همه به خرید آنلاین عادت نموده ایم، ولی هنوز برخی خانواده ها گشت وگذار در بازار و مغازه ها را برای یک سری رسم و رسوم مثل خرید جهاز عروس ترجیح می دهند. با این حال، اگر از ترافیک (و البته این روزها از کرونا) گریزانید، پیشنهاد ما این است که تمام مایحتاج...

27 مرداد 1399

در خانه ماندن بدون خستگی و کلافگی

روزنامه خراسان: روز های ماندن در خانه همراه با بچه ها، روز های آسانی برای والدین نیست. حالا اگر دلیل این ماندن در خانه، شرایطی خاص مانند این روز ها باشد، کار دشوارتر هم خواهد شد. هم اکنون بسیاری از والدین همراه با بچه ها چند روزی است که در خانه اند و تا...

5 مرداد 1399

اپلیکیشن های هندی به نبرد اخبار جعلی کرونا می فرایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، اپلیکیشن های یادشده که بر مبنای زبان و گویش ها و سبک زندگی و آداب محلی هر ایالت متفاوت بوده و شخصی سازی شده اند جدیدترین آمار و اطلاعات صحیح را در خصوص ویروس کرونا در اختیار کاربران قرار می دهند.

6 خرداد 1399

کارهایی که عمر تلفن همراه را کم می نماید

در این مطلب اشتباهات رایجی را که عمر گوشی تان می کاهد برایتان آورده ایم.

17 فروردین 1399

نرم افزار موبایل کاتالوگ صنایع دستی در لرستان راه اندازی شد

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: به منظور به دست آوردن اطلاعات لازم در رابطه با رشته های صنایع دستی، نرم افزار موبایل کاتالوگ صنایع دستی در استان لرستان تهیه شده است.

30 بهمن 1398

اولین ارز رمزنگار اسلامی جهان رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ارز مجازی گلد ایکس که در مالزی و توسط شرکت هِلوگلد عرضه می شود پیروز به کسب مجوز از مشاورین شرکت فاینانس اسلامی آمانی این کشور شد.

11 آذر 1398

رده بندی سنی2500 بازی رایانه ای، مدیران از تکنولوژی جامانده اند

به گزارش خبرنگاران، سیدمحمدعلی سیدحسینی، مدیر پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای و محمدصادق افراسیابی مدرس دانشگاه و پژوهشگر فضای مجازی با حضور در برنامه فرهنگی رادیو گفتگو به موضوع بررسی نقش بازی های رایانه ای در فرهنگ و اقتصاد کشورمان پرداختند.

23 آبان 1398