تمجید بهداشت جهانی از مقابله لبنان با کرونا، تاکید بر لزوم تداوم فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش دوست بلاگ، نماینده سازمان بهداشت جهانی با تمجید از اقدامات لبنان در مقابله با شیوع کرونا بر لزوم تداوم فاصله گذاری اجتماعی در این کشور تاکید نمود.

تمجید بهداشت جهانی از مقابله لبنان با کرونا، تاکید بر لزوم تداوم فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش گروه بین الملل دوست بلاگ به نقل از العهد، ایمان الشنقیطی نماینده سازمان بهداشت جهانی در لبنان درباره شرایط کرونا در این کشور گفت که لبنان همچنان در سومین مرحله از شیوع کرونا قرار گرفته است و با کانون های جغرافیایی معین مبتلایان روبرو است لذا اقدامات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی باید ادامه یابد.

وی با تمجید از عملکرد لبنان در مبارزه با کرونا تاکید نمود: لبنان از جمله اندک کشورهایی است که سیاست مهار را با دستاورد دنبال نموده است و این امر خود را در کاهش محسوس شمار مبتلایان نشان داده است.

الشنقیطی با اشاره به تداوم سازمان بهداشت جهانی از لبنان گفت: دولت لبنان خیلی زود وارد اقدامات محدودیت کننده تدریجی شد و کاهش موارد ابتلای ثبت شده به کرونا یکی از دستاوردهای این اقدامات و تدابیر بود.

وی گفت: سازمان بهداشت جهانی اوضاع لبنان را از نزدیک زیر نظر دارد و از وزارت بهداشت با ارائه توصیه هایی براساس شرایط موجود حمایت و به وزارتخانه های مختلف مشورت دهی می نماید.

وی درباره وقوع موج دوم شیوع کرونا در لبنان اضافه کرد: نگرانی درباره احتمال وقوع موج دوم کرونا یک نگرانی جهانی است و با وجود اینکه بعضی کشورها فکر می کردند که ویروس مجددا در بین شهروندانشان شیوع نخواهد یافت، اما آنها شاهد جهش دیگری به علت ماهیت ناشناخته ویروس بوده اند. نمی توانیم تایید کنیم که این امر در لبنان به طور قطع اتفاق خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4717

به "تمجید بهداشت جهانی از مقابله لبنان با کرونا، تاکید بر لزوم تداوم فاصله گذاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید بهداشت جهانی از مقابله لبنان با کرونا، تاکید بر لزوم تداوم فاصله گذاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید