برگزاری دوره آموزش فروش حرفه&zwnjای در شرکت فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای افق کوروش

به گزارش دوست بلاگ، برای نخستین بار در کشور، دوره فروش حرفه ای در خرده فروشی های زنجیره ای توسط واحد آموزش و توسعه منابع انسانی به صورت آزمایشی در منطقه 11 شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزش فروش حرفه&zwnjای در شرکت فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای افق کوروش

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، احمد اختیارزاده مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مورد برگزاری این دوره آموزشی گفت: از آنجایی که صنعت خرده فروشی مدرن در سطح کشور صنعتی نو پا محسوب می گردد، محتوای آموزشی حرفه ای متناسب با مؤلفه های فرهنگی و بومی کشور نیز برای بهره برداری وجود ندارد، لذا در راستای تقویت آموزش فروش حرفه ای در حوزه FMCG پس از احتیاج سنجی، محتوای آموزشی برای پرسنل سطح فروش فراوری و به اجراء گذاشته شد.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی افق کوروش ادامه داد: در این دوره آموزشی که سه ماه به طول انجامید تعدادی از فروشگاه های منطقه 11 افق کوروش به صورت آزمایشی در دوره های مختلف حضور داشته و در طی آن، همکاران سطح فروش و سوپروایزرها به صورت تئوری و عملی در سطح فروشگاه های افق کوروش آموزش دیدند که در سرانجام، فروشگاه و سوپروایزر برتر برگزیده شدند که در مراسمی از ایشان تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

اختیارزاده در مورد هدف از برگزاری این دوره آموزشی گفت: آموزش بخشی از همکاران منطقه 11 افق کوروش به منظور سنجش اثربخشی این آموزش ها بر فروش، رضایت مشتری و استانداردهای شرکت و مقایسه شرایط عملکردی، تعلق و تعهد پرسنل در شرایط یکسان و با سایر فروشگاه های این منطقه انجام شد که خوشبختانه اثرات مثبتی به جای گذاشته است.

مدیر آموزش شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش درخصوص معیارهای انتخاب فروشگاه و سوپروایزر برتر گفت: فروشگاه پردیس عدالت به خاطر بالاترین میانگین رشد در شاخص های نمره بازرسی منابع انسانی، بازرسی فروشگاهی، گزارش های مشتریان امین و رشد فروش و بیشترین مشارکت برای پیاده سازی آموزش ها انتخاب و عنوان برترین سوپروایزر در این دوره آموزشی نیز به دلیل کسب بالاترین میانگین رشد شاخص فروشگاه ها به هومن حقی تبار تعلق گرفته است.

اختیار زاده اضافه کرد: این دوره آموزشی به صورت آزمایشی در مناطق مختلف استان تهران درحال برگزاری است و به زودی با جذب 30 مربی و برگزاری دوره تربیت مدرس از ابتدای دی ماه 400 فروشگاه دیگر نیز در برنامه آموزشی قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: مطابق برنامه تا سرانجام نیمه اول سال 1400 کلیه شعب افق کوروش در سراسر کشور، آموزش فروش حرفه ای را خواهند داشت و شاهد تأثیرات مثبت این آموزش ها در همه جوانب فروش و توانمندی های فروشندگان خواهیم بود.

اختیار زاده از برگزاری لیگ فروش از دوره آینده آموزش ها و اعطای جوایز غیر نقدی هیجان انگیز به شرکت کنندگان در این لیگ اطلاع داد.

وی در سرانجام اعلام کرد: با وجود این که این دوره آموزشی برای نخستین بار در کشور برگزار شده است اما نتایج بدست آمده در این دوره آموزشی به قدری هیجان انگیز و جذاب است که در صدد هستیم مدل آموزشی و نتایج حاصل از این آموزش ها را با هدف بهره گیری همگان در قالب یک مقاله بین المللی در ژورنال های معتبر علمی منتشر نماییم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 8097

به "برگزاری دوره آموزش فروش حرفه&zwnjای در شرکت فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای افق کوروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزش فروش حرفه&zwnjای در شرکت فروشگاه&zwnjهای زنجیره&zwnjای افق کوروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید