انتشار کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030

به گزارش دوست بلاگ، با مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و پژوهشکده علوم اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد، کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030: فلسفه، تضاد ها و چالش ها به زودی منتشر می گردد.

انتشار کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030: فلسفه، تضاد ها و چالش ها تألیف سیدمجید صابری فتحی، علیرضا رسولی، محمود سعیدی رضوانی، سیدمحسن اصغری نکاح به زودی منتشر می گردد.

این اثر پژوهشی با مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و پژوهشکده علوم اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد نگارش و تقدیم بازار علمی کشور شده است.

در معرفی این اثر آمده است: با توجه به اهمیت تربیت در جامعه، دولت ها خود را متولی آن می دانند. در سند آموزش توسعۀ پایدار (2030) اختیارِ تربیت را به یونسکو (بخوانید غرب) داده شده است. بنابراین، در این کتاب برای واکاوی مفید یا مضر بودن آن پاسخ علمی به پرسش های زیر داده خواهد شد: سند 2030 چیست؟ اهداف آن چیست؟ محتوای آن چیست؟ تأثیرات تربیتی آن چگونه است؟ آیا این سند با فرهنگ ایرانی سازگار است؟ آیا پذیرش آن با قوانین کشور در توافق است؟ آیا این سند می تواند برای کشور مشکل امنیتی درست کند؟ چگونه بعضی دولت ها یا بعضی از نخبگان این گونه اسناد را تجویز می نمایند؟ چگونه این چنین اسنادی می توانند در جامعه مقبولیت پیدا نمایند؟ آیا سند 2030 در بین غربی ها مقبولیت دارد؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 8649

به "انتشار کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتاب واقعیتِ آموزش در سند توسعه پایدار 2030"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید