یاری نقدی کارگزاران ایرانی در روسیه به مردم ایران به منظور مبارزه با کرونا

به گزارش دوست بلاگ، سفارت ایران از جمع آوری یاری 22 میلیارد و 300 میلیون ریالی توسط دیپلمات ها و کارکنان سفارت و نهادهای ایرانی مستقر در مسکو برای یاری به مردم ایران به منظور مقابله با کرونا اطلاع داد.

یاری نقدی کارگزاران ایرانی در روسیه به مردم ایران به منظور مبارزه با کرونا

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاست خارجی دوست بلاگ٬ سفارت ایران در مسکو اظهار داشت: جمعی از کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در روسیه شامل دیپلمات ها و کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران و نهادهای ایرانی مستقر در مسکو یاری نقدی به ارزش 22 میلیارد و 300 میلیون ریال برای یاری به مردم ایران در زمان مقابله با بیماری کرونا جمع آوری کردند.

در این اطلاعیه آمده است: در این روزها که با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی به ایران برخلاف ادعای دولتمردان کاخ سفید شامل تحریم است و دشوارتر از هر زمانی شده است، آحاد ملت ایران به مانند همواره با همت و غیرت خویش کوشش می نمایند تا بر این بیماری فراگیر غلبه نمایند. بی شک در این روزهای سخت، دل های خدمتگزاران نظام در خارج از کشور علی الخصوص کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با مردم ایران در سرتاسر کشورمان است و این حرکت کوششی در جهت نشان دادن همبستگی ملت ایران در اقصی نقاط دنیا است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در این خصوص اظهار داشت که در کوشش است تا یاری های نقدی جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان ممکن به دست هموطنان ایرانی برسد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4462

به "یاری نقدی کارگزاران ایرانی در روسیه به مردم ایران به منظور مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری نقدی کارگزاران ایرانی در روسیه به مردم ایران به منظور مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید