هیچ کس به اندازه من از الطاف حضرت رضا(ع) بهره مند نشده است

به گزارش دوست بلاگ، به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه آستان قدس رضوی داریوش ارجمند گفت: هیچ کس به اندازه من از الطاف حضرت رضا(ع) بهره مند نشده است. روزی که به مشهد آمدم کسی نبودم و الان همه من را به عنوان نوکر علی بن ابی طالب(ع) می شناسند و این مقامی است که این خاک به من داد، شاید برای خیلی ها این مقامی نباشد ولی به من شرافتی داد که نه تنها در ایران بلکه در یوگسلاوی، لندن و کانادا حس کردم.

هیچ کس به اندازه من از الطاف حضرت رضا(ع) بهره مند نشده است

وی در پاسخ به این سوال که کدام منش حضرت رضا(ع) برای شما قابل توجه است، گفت: همنشینی با زیردستان خصیصه حضرت بود، ایشان با زیردستان خود سر یک سفره می نشستند اما شما امروز کدام مسئول را می بینید که این گونه رفتار کند.

ارجمند در ادامه گفت: من در فیلم حضرت علی(ع) ایفای نقش کردم و قبل از شروع کار قفل حرم حضرت را تکان دادم و از ایشان خواستم کمکم کنند تا بشود و ایشان کمک کردند و شد.

بازیگر نقش مالک اشتر گفت: برای امام رضا(ع) فیلمی ساختند که متاسفانه آن طور که باید حق مطلب ادا نشد. تمام فرهنگ اسلام ظرفیتی بود که امام رضا(ع) در این سفر با خود آوردند و به این موضوع حتی در این سریال اشاره هم نشد، امام رضا(ع) برای این سرزمین کار بزرگی کرده اند.

وی با اشاره به کرامات حضرت رضا(ع) گفت: در دوره دانشجویی استخدام آستان قدس رضوی شدم و به مدت هفت سال کارمند رسمی آستان بودم. نایب التولیه های بسکمک را دیدم و معجزات عجیبی را دیدم. کارمندانی را دیدم که حقوق ناچیزی می گرفتند ولی به عشق امام رضا(ع) خدمت می کردند. من نوکری امام رضا(ع) را کرده ام و پدرم نیز خدمتگزار حضرت بوده است و به یمن وجود ایشان این اعتقاد در من ریشه دوانده است.

ارجمند گفت: من از نوکری امام رضا(ع) خیلی لذت برده ام و هر چیزی که خواسته ام از امام رضا(ع) ایشان داده اند و هر وقت مسئله ای داشته ام ایشان مشکل من را رفع کرده اند.

  • تور سریلانکا

    تور سریلانکا | برای دیدن جزیره گرمسیری سریلانکا با تور ما همراه باشید و خاطرات لذت بخشی را برای خود رقم بزنید.

ایرانیرو: ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 2522

به "هیچ کس به اندازه من از الطاف حضرت رضا(ع) بهره مند نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ کس به اندازه من از الطاف حضرت رضا(ع) بهره مند نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید