عده ای در مجلس دهم مقابل فساد برادر روحانی و جهانگیری خاموش ماندند

به گزارش دوست بلاگ، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای در مجلس دهم در قبال فساد برادر رئیس جمهور، فساد برادر معاون اول و از این دست فسادها خاموش ماندند و می خواستند به واسطه وکیل الدوله بودن از چنین موضوعاتی در سایه سکوت عبور نمایند.

عده ای در مجلس دهم مقابل فساد برادر روحانی و جهانگیری خاموش ماندند

احمد علیرضا بیگی در تبادل نظر با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری دوست بلاگ، با اشاره به تصویب دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این طرح دو فوریتی، اولویت مجلس شورای اسلامی نبود، بلکه اولویت افرادی بود که به هر دلیل در انتخابات یازدهمین دوره مجلس رد صلاحیت شدند.

وی اضافه نمود: طراحان طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات این تفکر را داشتند که چه بسا دیگر این تریبون و امکان را ارائه چنین طرحی نداشته باشند، لذا این طرح به معنای مصوبه مجلس شورای اسلامی در معنای عام نیست.

نماینده مردم تبریز با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نمی تواند دغدغه ای جز مطالبات مردم داشته باشد، توضیح داد: مجلس دهم بایستی موضوعاتی مانند بازگشت ارزش پول ملی، ارز 4200 تومان و موضوعات دیگری که ناظر بر دولت و عملکرد آن است در روزهای پایانی مورد توجه قرار می داد.

علیرضابیگی اضافه نمود: عده ای در مجلس دهم در قبال فساد برادر رئیس جمهور، فساد برادر معاون اول و از این دست فسادها خاموش ماندند و می خواستند به واسطه وکیل الدوله بودن از چنین موضوعاتی در سایه سکوت عبور نمایند. اکنون که بازی دوست بلاگن انتها پیدا نموده مانند مورچه ای که در قطره آبی افتاد و گمان کرد جهان را آب می برد، کوشش می نمایند، اولویت های مجلس را در راستای منافع خود قرار دهند.

به گزارش دوست بلاگ، مجلس شورای اسلامی در جلسه روز چهارشنبه خود در حالی که کشور دچار مسائل ناشی از شیوع ویروس کروناست و اقتصاد کشور در بحران چند برابری فرو رفته است که نیازمند تمرکز بر برنامه های خروج از بحران است، طرح سیاسیالحاق یک تبصره به قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را با دو فوریت مورد آنالیز قرار داده و به آن رأی مثبت داد.

4034/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 27 خرداد 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4673

به "عده ای در مجلس دهم مقابل فساد برادر روحانی و جهانگیری خاموش ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عده ای در مجلس دهم مقابل فساد برادر روحانی و جهانگیری خاموش ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید