شهرام عبدلی هنوز بیهوش است

به گزارش دوست بلاگ، مدیر روابط عمومی بیمارستان قائم مشهد درباره آخرین شرایط شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون توضیحاتی داد.

شهرام عبدلی هنوز بیهوش است

به گزارش تسنیم، شهرام عبدلی چند روزی است در بیمارستان بستری شده و فضای مجازی هر لحظه به نقل از فردی، خبری درباره آخرین شرایط جسمی این بازیگر سینما و تلویزیون منتشر می نماید.

امیر غفارمنش دوست و همبازی این بازیگر که مشغول بازی در سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج گذار با موضوع امام رضا (ع) در مشهدند خبر امیدوارنماینده ای را خاطرنشان کرد که برای لحظاتی رخ داد؛ هوشیاری شهرام عبدلی برگشت! او این طور گفته بود: من 20 دقیقه پیش باخبر شدم که هوشیاری شهرام عبدلی بالا آمده است و فضای امیدوارنماینده ای رخ داد، به گونه ای که الآن همه گروه این پروژه ای که در مشهد مشغول به کاریم، شادمان اند..

اما این نکته خیلی زود جایِ خودش را به حالت اولیه عبدلی داد. این طور که جواد حدادی مدیر روابط عمومی بیمارستان قائم مشهد به خبرنگار تسنیم گفت: فقط می توانم بگویم آقای عبدلی همچنان بیهوش اند و دستگاه به ایشان وصل است. شرایط تغییری نداشته و حالِ مساعدی ندارند. از مردم می خواهم برای این بازیگر خوب سینما و تلویزیون دعا نمایند.

عبدلی چطور به بیمارستان رسید و چه اتفاقی افتاد؟ این موضوع را هم جواد حدادی این گونه شرح داد: شهرام عبدلی شامگاه شنبه 29 بهمن ماه دچار عارضه سکته خونریزی دهنده مغزی شده و بلافاصله او را به وسیله اورژانس به بیمارستان قائم مشهد انتقال دادند. اقدامات تشخیصی و درمانی از بدو ورود انجام شد و اولین عمل جراحی رویِ شهرام عبدلی رخ داد.

وی اضافه کرد: شهرام عبدلی از همان موقع حال نامساعدی نداشت و هنوز هم همان حالت را دارد و در میانِ این همه خبر ضد و نقیض درباره شرایط جسمانی ایشان، این نکته را صراحتاً اعلام می کنم هیچ تغییری در شرایط ایشان اتفاق نیفتاده است. شهرام عبدلی هوشیاری ندارد، به دستگاه وصل است و حال عمومی اش نامساعد است.

مدیر روابط عمومی بیمارستان قائم مشهد به این نکته هم اشاره نمود: امیدوارم با دعای مردم همین طور شرایط بهتر گردد و عمل جراحی دوم هم با موفقیت انجام گردد و شهرام عبدلی هرچه زودتر بهبودی اش را پیدا کند.

پیگیری ها از آخرین شرایط شهرام عبدلی نشان می دهد هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه آی سی یو (ICU) بیمارستان قائم مشهد به سر می برد؛ برای لحظاتی دو روز گذشته سطح هوشیاری این بازیگر رو به افزایش رفته، اما به علت شرایطی که ارگان های حیاتی مغزی را درگیر می نماید و غیرقابل پیش بینی اند دوباره شرایط این بازیگر به حالت اولیه و هوشیاری پایین و حالت بیهوشی رسیده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 16980

به "شهرام عبدلی هنوز بیهوش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرام عبدلی هنوز بیهوش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید