خوشقدم: باید خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد، عباسعلی به کاراته وان استانبول اعزام نمی گردد

به گزارش دوست بلاگ، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: قرار است مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار گردد تا خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد.

خوشقدم: باید خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد، عباسعلی به کاراته وان استانبول اعزام نمی گردد

سمانه خوشقدم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد منفی شد تست دوم PCR خود گفت: بعد از مثبت شدن تست اولم با توجه به عدم وجود علائم مجددا تست کرونا دادم و خوشبختانه جواب تست دوم آنتی بادی و کرونا منفی بود. پیش از این قرار بود اردوی ما یک هفته ای باشد که متاسفانه تعطیل شد و حالا اردوی سوم را در زمان برگزاری اردوی چهارم استارت خواهیم زد.

وی در مورد شرایط ملی پوشان در اردوهای گذشته مطرح نمود: خدا را شکر با ارتباطات بسیار خوبی که با مربیان باشگاهی بچه ها داریم حتی در مدت زمان طولانی تعطیلی اردوها نیز بچه ها با هماهنگی کادر فنی و مربیان باشگاهی تمرینات میدانی و کاراته خود را انجام داده بودند. بعد از مثبت اعلام شدن تست اولم نیز بچه ها به باشگاه های خود بازگشتند و برنامه تمرینی برای مربیان باشگاهی آنها ار سال شد و این عزیزان با زحمات خود این برنامه ها را اجرایی خواهند کرد. خدا را شکر بچه ها در شرایط خوبی هستند و قطعا تا زمان مسابقات با توجه به انگیزه بالای آنها به آمادگی خواهند رسید.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد حضور ملی پوشان در کاراته وان استانبول گفت: با توجه به تعویق لیگ دنیای لیسبون و حذف مسابقات لیگ دنیای باکو، اولین مسابقه ما کاراته وان ترکیه است که از تاریخ 21 تا 23 اسفندماه برگزار خواهد شد. بازیکنان ما تقریبا یک سال است که به روی تاتامی نرفتند و هیچ مسابقه ای نداشتند و حتماً در این رقابت های حضور خواهیم داشت.

خوشقدم در پاسخ به این سوال که حمیده عباسعلی در کاراته وان استانبول حضور خواهد داشت، گفت: حمیده عباسعلی خدا را شکر شرایط خوبی دارد و می تواند در تمرینات و مسابقات شرکت کند اما با توجه به اینکه قصد داریم بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت بازگشت خوبی داشته باشد، او را به مسابقات کاراته وان ترکیه اعزام نخواهیم کرد. به همین دلیل برنامه آماده سازی او نیز به گونه ای طراحی شده است که فعلاً به حداکثر سرعت و آمادگی خود نرسد و برای رویدادهای آینده آماده گردد.

وی در مورد دعوت بازیکنان جدید به اردوی تیم ملی گفت: متاسفانه تیم پیروز پایه های ما با وجود پیروزیت در مسابقات آسیایی و المپیک به رویدادی اعزام نشدند و انگیزه ها اکثراً آنها از بین رفته است اما به دنبال این هستیم از نیروهای خوب که با وجود سن کم، باتجربه هستند و همینطور دختران قهرمان دیگر بزرگسال در اردو استفاده کنیم تا برای آنها انگیزه ایجاد کنیم. به هر حال باید خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد و قرار است انتخابی تیم ملی کاراته برگزار گردد. حضور بازیکنان جدید در اردو گذشته صرفاً جهت تمرین و ایجاد انگیزه بود وقطعاً با برگزاری انتخابی،قهرمانی به اردوها دعوت خواهند شد که در انتخابی حضور داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد شرایط رزیتا علیپور و سارا بهمنیار گفت: خدا را شکر هر دو در شرایط خوبی قرار دارند و به امید خدا تا زمان برگزاری مسابقات به شرایط ایده آل خواهند رسید. ما احتیاج داریم که حتماً در یک مسابقه تدارکاتی حضور داشته باشیم. در گذشته می توانستیم رقبای خود را بررسی و تحلیل کنیم، اما در حال حاضر زمان زیادی از برگزاری آخرین مسابقات گذشته است و همانطور که بازیکنان ما در حال تغییر هستند، محتمل است بازیکنان رقیب نیز این شرایط را داشته باشند. شرایط برای همه یکسان است و برنامه ریزی های ما کسب دو سهمیه باقی مانده بخش بانوان است. امیدواریم ایران با حداکثر سهمیه در بخش آقایان و بانوان پیروز ظاهر گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 8688

به "خوشقدم: باید خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد، عباسعلی به کاراته وان استانبول اعزام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشقدم: باید خون تازه ای به بدنه کاراته تزریق گردد، عباسعلی به کاراته وان استانبول اعزام نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید