کولاکوویچ: مسائل مالی فدراسیون ایران و کرونا باعث سرانجام قراردادم شد، دلایل معقولی پشت فسخ قراردادم است

به گزارش دوست بلاگ، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان مسائل مالی و شیوع ویروس کرونا را از مهمترین دلایل خاتمه همکاری اش با فدراسیون والیبال ایران برشمرد.

کولاکوویچ: مسائل مالی فدراسیون ایران و کرونا باعث سرانجام قراردادم شد، دلایل معقولی پشت فسخ قراردادم است

به گزارش خبرنگاران، ایگور کولاکوویچ، سرمربی فعلی تیم ملی والیبال ایران که در آستانه فسخ قرارداد با فدراسیون ایران واقع شده است در این مورد گفت: قرارداد چهار ساله من روز اول سپتامبر 2020 و بعد از المپیک، تمام می شد. تمایل من این بود که بعد از ایران به دنبال چالش جدیدی بروم و فعالیت باشگاهی در اروپا را دنبال کنم.

کولاکوویچ ادامه داد: بعد از مسابقات انتخابی المپیک، ما برای فصل 2020 برنامه ریزی کردیم، اما فدراسیون جهانی به خاطر شیوع کرونا، لیگ ملت ها را به تعویق انداخت و چند روز قبل هم المپیک به سال 2021 موکول شد. در این شرایط هیچ مسابقه ای تا پایان قرارداد من پیش روی تیم ملی ایران نبود.

وی گفت: امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی ایران با من تماس گرفت و شرح داد که فدراسیون ایران در شرایط سختی واقع شده است و بیماری کرونا هم اوضاع را خیلی سخت تر کرده و فدراسیون در این شرایط از نظر مالی با مشکلاتی روبرو شده است. سرپرست تیم ملی به من گفت که محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون از او خواسته است تا قرارداد من را به صورت توافقی فسخ کند.

سرمربی پیشین تیم ملی صربستان شرح داد: من هم البته با فسخ قرارداد موافقم، چون دلایل معقولی پشت آن است و از طرفی فدراسیون ایران می بایست به خاطر کاری که انجام نمی دهم به من دستمزد پرداخت کند. این یعنی من اخراج نشده ام و قرارداد ما نیز به پایان نرسیده است، پس باید راهی منطقی برای پایان قرارداد با توجه به شرایط موجود، پیدا کنیم.

کولاکوویچ در پایان گفت: اگر من اخراج شوم، فدراسیون ایران موظف است تا پایان قراردادم، همه مبالغ مورد توافق را پرداخت کند، ولی لازم است تأکید کنم که من روابط بسیار خوبی را با طرف ایرانی دارم و امیدوارم که همکاری ما به بهترین شکل ممکن به پایان برسد.

تیم ملی ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ به مرحله نهایی لیگ ملت های 2019، قهرمانی مردان آسیا و المپیک توکیو رسید.

پایگاه اینترنتی مأوا: پایگاه اینترنتی مأوا، مجله خبری و تحلیلی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4250

به "کولاکوویچ: مسائل مالی فدراسیون ایران و کرونا باعث سرانجام قراردادم شد، دلایل معقولی پشت فسخ قراردادم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: مسائل مالی فدراسیون ایران و کرونا باعث سرانجام قراردادم شد، دلایل معقولی پشت فسخ قراردادم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید