چاپ کتاب سناتور آمریکایی لغو شد

به گزارش دوست بلاگ، انتشارات سایمون و شوستر اعلام نمود برنامه چاپ کتاب جاش هالی، سناتور جمهوری خواه ایالت میسوری را لغو می نماید.

چاپ کتاب سناتور آمریکایی لغو شد

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

انتشارات سایمون و شوستر گفت دیگر قصد ندارد کتاب جاش هالی از جمله سناتورهای آمریکایی معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را چاپ کند.

جاش هالی از سناتورهای جمهوری خواه و حامیان دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته و به تحریک حامیان ترامپ که روز چهارشنبه به ساختمان کنگره حمله کردند متهم شده است.

قرار بود کتاب هالی با عنوان استبداد تکنولوژی عظیم در ژوئن امسال منتشر گردد.

انتشارات سایمون و شوستر با انتشار بیانیه ای گفت: به عنوان یک ناشر ماموریت ما فرصت دادن به صداها و نگرش های مختلف است و در عین حال باید مسوولیت مان در برابر شهروندان را جدی بگیریم و نمی توانیم از سناتور هالی پس از نقشش در اتفاقی که به یک تهدید خطرناک برای آزادی و دموکراسی ما منجر شد حمایت کنیم.

جاش هالی در واکنش به لغو چاپ کتابش با انتشار بیانیه ای در صفحه توئیترش تصمیم انتشارات سایمون و شوستر را مغایر متمم اول قانون اساسی ایالات متحده خواند.

کتاب هالی با تمرکز بر آسیب های گوگل، آمازون، فیسبوک و غیره بر ایالات متحده نوشته است.ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 8150

به "چاپ کتاب سناتور آمریکایی لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ کتاب سناتور آمریکایی لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید