رنگ موی مناسب پوست شما

به گزارش دوست بلاگ، داشتن رنگ موی مناسب چهره تغییرات قابل توجهی در ظاهر شما ایجاد خواهدکرد، بنابراین انتخاب رنگ موی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد.

رنگ موی مناسب پوست شما

اگر با تئوری رنگ ها آشنا نباشید، انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای موهای تان کار چندان آسانی نخواهد بود. بدترین قسمت ماجرا این است که بیشتر آموزش هایی که در اینترنت وجود دارند یا گیج کننده، مبهم و ناقص اند یا به طور کلی اشتباه هستند. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع رنگ موی مناسب پوست شما می پردازیم.

رنگ موی مناسب پوست شما

رنگ موی پوست گرم

رنگ موی بلوند و قهوه ای برای پوست گرم مناسب است. بر اساس رنگ پوست طیف مناسب رنگ را انتخاب کنید. برای مثال، در صورتی که تن پوست تان گرم است، رنگ هایی مانند بلوند عسلی و طلایی برایتان مناسب است. برای پوست های تیره تر، قهوه ای تیره مانند قهوه ای شکلاتی مناسب است.

رنگ مو برای پوست سرد

رنگ های سرد مانند بلوند دودی، پلاتینی، بلوند سفید و قهوه ای دودی برای پوست های سرد ایده آل هستند. اما می توانید از تن های گرم مانند بلوند طلایی و قهوه ای بلوطی روشن هم بهره ببرید.

برترین رنگ مو برای پوست روشن

در صورت داشتن پوست روشن از رنگ های بیش از حد تیره خودداری کنید. هایلایت های روشن می تواند ظاهرتان را بهتر کنید. اگر موهایتان رنگ قهوه ای دارد، مانند بسیاری از افراد، می توانید هایلایت های قرمز را به آن اضافه کنید. در این صورت چهره تان عالی خواهد بود. بنابراین رنگ های تیره و روشن را مخلوط کنید.

در حقیقت برترین راه حال برای رنگ کردن موهای شما هایلایت کردن آن است. طیف های بلوند، قرمز و قهوه ای روشن یا شکلاتی برای این پوست ایده آل خواهند بود.

برترین رنگ مو برای پوست های معمولی

از رنگ های بیش از حد تیره خودداری کنید. رنگ هایی بلوند و قهوه ای مناسب اند. هر چقدر گرم تر باشد بهتر است. از رنگ هایی مانند زنجبیلی خودداری کنید. می توانید از طیف های خرمایی تیره و قهوه ای بهره ببرید. می توانید رنگ های روشن را هم به کار ببرید. از مدل مویی بهره ببرید که روشنی موها را نشان بدهد. رنگ های قهوه ای شکلاتی، قرمز مات، آلبالویی و رنگ های سرد تیره مانند آبی یا بنفش هم می توانند گزینه خوبی باشند.

برترین رنگ موی برای پوست تیره

برای افرادی با موهای تیره رنگ های سرد مانند بلوند دودی انتخاب خوبی نیستند. از رنگ های گرم مانند عسلی یا قرمز تیره بهره ببرید. اگر پوست تان تیره است، از رنگ های تیره با تن گرم بهره ببرید. اگر می خواهید قسمت اعظم موهای خود را رنگ کنید، بالیاژ می تواند انتخاب خوبی باشد.

اگر موهایتان تیره است و در پی تغییر هستید، از طیفی بهره ببرید که به موی طبیعی تان نزدیک است. آلبالویی و قهوه ای تیره برای تن های تیره مناسب اند.

برترین رنگ مو برای پوست های گندمی

قهوه ای تیره گرم و قهوه ای روشن سرد روی پوست گندمی ایده آل هستند. از آنجایی که پوست های گندمی در طبقه بندی پوست های میانه تا تیره قرار می گیرند، بسته به تیره و روشن بودن پوست تان می توانید از همان قانون بهره ببرید.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب هرگز از این لوازم آرایش استفاده نکنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 آبان 1401 بروزرسانی: 6 آبان 1401 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 15763

به "رنگ موی مناسب پوست شما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ موی مناسب پوست شما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید