ترامپ: بایدن حتی نمی داند زنده است یا نه

به گزارش دوست بلاگ، ترامپ در کارزار تبلیغات انتخاباتی روز شنبه خود در نوادا، بایدن را بدترین کاندیدای ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا دانست که حتی نمی داند زنده است!

ترامپ: بایدن حتی نمی داند زنده است یا نه

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه دیلی میل، این کارزار انتخاباتی از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حالی در نوادا برگزار شد که وی مقررات مربوط به مقابله با ویروس کرونا در این ایالت را نقض کرد.

وی گفت: جو بایدن دموکرات بدترین کاندیدا در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. او حتی نمی داند که زنده است. در حالی که من در سفرهایم به مناطق مختلف هستم، او در زیر زمین خانه اش خوابیده است.

ترامپ در اظهاراتش که بیش از 90 دقیقه به طول انجامید به دموکرات ها حمله کرد، به اقدامات مربوط به مقابله با کروناویروس نقد کرده و از اعتراضات در حمایت از سیاه پوستان آمریکایی شکایت کرد.

سخنرانی ترامپ در حالی در مقابل کوهستان سیه را برگزار شد که ستون دودی ناشی از آتش سوزی مراتع و جنگل ها در نوادا به آسمان برخاسته بود.

حامیان ترامپ هم فریاد می زدند برای چهار سال دیگر و ما عاشق ترامپ هستیم.

ترامپ همچنین از بایدن شکایت کرد که خودش را شبیه به وینستون چرچیل، نخست وزیر فقید انگلیس می داند که این کشور را در جنگ دوم جهانی رهبری کرد. ترامپ به چرچیل احترام می گذارد و اغلب خودش را با این شخصیت سیاسی مقایسه می کند.

وی ادامه داد: ما سه هفته آینده مناظره داریم و اینجا یک مشکل وجود دارد. وینستون چرچیل خودش یک مناظره کننده بزرگ بود. اگر بایدن خودش را به مناظره برساند و اگر از روی سن پایین بیاید، آن ها می گویند که این بزرگترین مناظره ای است که تا به حال شاهدش بوده اند. چرچیل را اصلا نمی شود با جو خوابالو مقایسه کرد. بایدن هنوز هم در زیر زمینش است. جو شکست می خورد. خواهید دید. استفاده از او فقط بهانه ای برای حضور دیوانه ها در آنجاست.

ترامپ همچنین توانایی بایدن را در حفظ آمریکا مورد انتقاد قرار داد و گفت: برنامه بایدن آرام کردن تروریست های داخلی است. او هرگز نمی تواند از خانواده ها و جامعه شما محافظت کند. ریاست جمهوری بایدن اقتصاد کشور را نابود می کند.

ترامپ همچنین بایدن را به اصلی ترین حیوان دست آموز در آسیاب بادی تشبیه کرد و گفت: تا به حال دیده اید که یک آسیاب بادی تعطیل شود. جو بایدن شبیه به آن است. درست وقتی که دارد زنگ می زند و از کار می افتد. البته که کسی نمی خواهد آن را از کار بیندازد، چون پول خوبی از آن عایدش می شود.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین به انتقاد از حامیان محیط زیست پرداخت که به دنبال استفاده از انرژی باد هستند و به مردم هشدار داد، آن ها دیگر نمی توانند شب ها تلویزیون تماشا کنند، چون بادی نمی وزد.

وی همچنین گفت که آسیاب های بادی، عقاب های سرسفید را که نماد و پرنده ملی ایالات متحده هستند خواهند کشت و ادامه داد: می خواهید گورستان پرندگان را ببینید. بعضی وقت ها زیر آسیاب های بادی راه بروید.

ترامپ همچنین به انتقاد از رقیب سابق دموکراتش در انتخابات 2016 یعنی هیلاری کلینتون پرداخت و از جایزه صلح نوبلی که به باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا تعلق گرفت نیز شکایت کرد.

ترامپ بار دیگر هیلاری کلینتون را بابت استفاده از سرور های شخصی برای ارسال ایمیل در زمانی که وزیر خارجه بود، مورد انتقاد قرار داد و گفت: او تلفنش را برداشت و آن را با چکش خرد کرد و ایمیل ها را نابود کرد. او این کار ها را به صورت غیرقانونی انجام داد و وکلایش باید با او به زندان بیفتند.

این در حالی است که کلینتون در جریان تحقیقات اف. بی. آی از هرگونه اقدام نادرست مبرا شد. اما پس از این صحبت ها بود که حامیان ترامپ فریاد هیلاری را زندانی کنید سر دادند.

رئیس جمهوری آمریکا سپس از اوباما انتقاد کرد و گفت: اوباما وقتی در راس کار قرار گرفت آن ها خیلی سریع به او جایزه صلح نوبل را دادند. اوباما اصلا ایده ای نداشت که چرا این جایزه را برده و در این مورد هم حق داشت. خوب، من رئیس جمهوری بهتری نسبت به او هستم.

اوباما در 2009 و کمی پس از ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری آمریکا بابت اقدامات خارق العاده در تقویت دیپلماسی بین المللی وهمکاری بین مردم این جایزه را برد.

ترامپ سپس نگاه خشم آلودی به سوی رسانه ها کرده و از آن ها بابت پوشش خبری نامناسب برای نامزدی خودش برای جایزه صلح نوبل شکایت کرد و گفت: ما چند روز پیش برای دریافت جایزه صلح نوبل نامزد شدیم؛ و دیروز برای بار دوم نامزد شدیم. هیچ زمانی در اخبار شبانگاهی برای نامزدی من زمان گذاشته نشد. رئیس جمهوری کشور شما بابت نامزدی برای جایزه صلح نوبل افتخار می کند. حتی یک بار هم در خبر ها به آن اشاره نشد. این افراد فاسد هستند.

ترامپ در حالی در کارزار انتخاباتی در نوادا حضور داشت که پروتکل های مقابله با ویروس کرونا را زیر پا گذاشت؛ او گفت: 1000 نفر در این راهپیمایی حضور دارند.

ترامپ همچنین فرماندار دموکراتیک نوادا را بابت اینکه به وی اجازه نداده بود تا در محل اصلی خودش یعنی فرودگاه رنو این تجمع را برگزار کند، مورد انتقاد قرار داد؛ به دلیل مقابله با کروناویروس، تجمع بیش از 50 تن ممنوع شده است.

ترامپ گفت: او می خواست ما را متوقف کند. ما از راستا های دیگری اقدام کردیم.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین به انتقاد گسترده از گزینه های رای گیری پستی در نوادا پرداخت که به دلیل جلوگیری از گسترش کروناویروس قرار است به این صورت انتخابات ریاست جمهوری 2020 برگزار شود و بار دیگر صحبت هایش مبنی بر تقلب در انتخابات را گفت.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: فرماندار تلاش کرد تا ما را متوقف کند، ولی نتوانست. او کنترل میلیون ها رای را در اختیار دارد. او یک هکر سیاسی است. آن ها فقط یک راه دارند تا پیروز شوند و آن هم تقلب در انتخابات است.

ترامپ با اشاره به رای گیری از طریق پست و اینکه سگ ها و مردگان هم می توانند رای بدهند مدعی شد: این بزرگترین تقلب در انتخابات ریاست جمهوری است. مردمی که مرده اند هم رای می دهند. برای سگ ها هم اوراق رای می فرستند. خواهید دید. سگ ها هم رای می دهند. همه رای می دهند. من از شما جمعیت حاضر می خواهم تا در روز انتخابات ناظر باشید. اگر این کار انجام شود تقلب بسیار مشکل خواهد بود. به شما می گویم، نمی خواهم فریبکار باشم.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین ابراز اطمینان کرد که می تواند آرای نوادا را در انتخابات نوامبر از آن خود کند، گرچه این ایالت از 2004 به هیچ کاندیدای جمهوری خواهی رای نداده است.

منبع: فرارو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 6865

به "ترامپ: بایدن حتی نمی داند زنده است یا نه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن حتی نمی داند زنده است یا نه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید