خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند!

به گزارش دوست بلاگ، مدافع سابق سایپا گفت: من با لب پاره، سر شکسته و در هر شرایطی برای این تیم بازی کردم اما آن ها مرا کنار گذاشتند و دیگر با من تماس نگرفتند.

خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند!

امید خالدی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، درباره آخرین شرایط مصدومیتش اظهار کرد: خدا را شکر شرایطم خیلی بهتر شده است. شرایط پایم به طور کامل خوب شده است و دو ماه است تمرینات خودم را آغاز کردم. تمرینات انفرادی سخت است و جای تمرین گروهی را نمی گیرد اما بدنم خیلی شرایط خوبی دارد و به فرم اصلی خودم نزدیک شده ام. ماجرای کرونا کمی به نفع ما شده اما سلامتی همه مهم ترین اتفاق است.

او درباره انتخاب تیم آینده اش گفت: از چند تیم پیشنهاد دارم اما آن ها می خواهند شرایط بدنی مرا ببینند. منتظرم لیگ آغاز گردد و در تمرینات این تیم ها شرکت کنم تا ببینیم در ادامه چه پیش می آید.

مدافع سابق سایپا در واکنش به جدایی اش از این تیم مطرح نمود: باید بگویم مسئولان سایپا خیلی معرفت گذاشتند که با من قرارداد نبستند. قبل از این که آقای دایی از تیم برود سفارش نموده بود قرارداد من و محمد سلطانی تمدید گردد اما نمی دانم چه شد که دیگر از مسئولان سایپا خبری نشد و حتی فقط نصف هزینه عمل من را دادند. من با لب پاره، سر شکسته و در هر شرایطی برای این تیم بازی کردم اما آن ها مرا کنار گذاشتند و دیگر با من تماس نگرفتند. با مربی جدید آقای صادقی دو سال هم تیمی بودم و یک سال هم مربی من بوده و نمی دانم در نهایت چه شد.

او در سرانجام اضافه نمود: شاید به من اعتقاد نداشت اما من هم چیزی برای سایپا کم نذاشتم. در نهایت درصدی از قراردادم را بخشیدم و از این تیم رفتم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4733

به "خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید