بهسازی 2600 مسکن روستایی خلیل آباد با اعتبار 238 میلیارد ریالی

به گزارش دوست بلاگ، خبرنگاران: رئیس بنیاد مسکن کاشمر و خلیل آباد گفت: حدود 2 هزار 600 واحد مسکونی روستایی در خلیل آباد با اعتباری بالغ بر 238 میلیارد ریال بهسازی شده است.

بهسازی 2600 مسکن روستایی خلیل آباد با اعتبار 238 میلیارد ریالی

جهت دریافت خدمات اجرای عایق روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

محمود واحدیان در گفت وگو با خبرنگار دوست بلاگ در خلیل آباد اظهار کرد: اجرای طرح هادی یکی از وظایف مهم بنیاد مسکن است که در راستا توسعه روستاها و حفظ و ماندگاری مردم در روستا و آبادانی روستاها گام بر می دارد.

وی اضافه نمود: 21 درصد بالاتر از شاخص استانی شاهد اجرای طرح هادی در خلیل آباد هستیم.

وی اظهار کرد: یکی دیگر از وظایف بنیاد مسکن طرح بهسازی مسکن روستایی است که حدود 2 هزار 600 واحد مسکونی روستایی در خلیل آباد با اعتباری بالغ بر 238 میلیارد ریال بهسازی شده است.

واحدیان گفت: حدود 30 درصد واحدهای مسکونی در روستاهای خلیل آباد بهسازی و مقاوم سازی شده است.

وی اظهار کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبار بیشتر در راستای بهسازی و مقاوم سازی منازل روستایی وظیفه خود را انجام بدهیم.

واحدیان دیگر وظایف بنیاد مسکن را صدور سند اماکن روستایی ذکر کرد و گفت: سال جاری این طرح تحت عنوان قانون الحاق با تصویب مجلس شورای اسلامی انجام می گردد که به همین دلیل تا به امروز حدود 5 هزار جلد سند اماکن روستایی با همکاری اداره ثبت خلیل آباد صادر و به متقاضیان داده شده است.

وی به طرح مسکن مهر در خلیل آباد اشاره و اظهار کرد: در خلیل آباد حدود 800 واحد مسکونی مسکن مهر طی سال های گذشته آغاز شده است که در رتبه بندی بنیاد مسکن استان خراسان رضوی، خلیل آباد در صندلی دوم استان از لحاظ پیشرفت فیزیکی واقع شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشمر و خلیل آباد گفت: 90 درصد واحدهای مسکونی مسکن مهر در خلیل آباد به بهره برداری رسیده است.

وی از تبدیل مسکن مهر به مسکن اجتماعی در سراسر کشور اطلاع داد و اضافه نمود: سال جاری وام های مقاوم سازی روستایی برای متقاضیان به مبلغ 12 میلیون و 500 هزار تومان است و مابقی آورده خود فرد جهت تکمیل منزل خود انجام می دهد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4208

به "بهسازی 2600 مسکن روستایی خلیل آباد با اعتبار 238 میلیارد ریالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی 2600 مسکن روستایی خلیل آباد با اعتبار 238 میلیارد ریالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید