افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ در مدیریت بحران کرونا

به گزارش دوست بلاگ، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد میزان رضایتمندی رای دهندگان آمریکایی درباره نحوه عملکرد دونالد ترامپ در مدیریت بحران شیوع ویروس کرونا رو به افول رفته است.

افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ در مدیریت بحران کرونا

به گزارش گروه بین الملل دوست بلاگ، نظرسنجی مشترک هیل-هریس ایکس که سه شنبه منتشر شد حاکی است رای دهندگان آمریکایی درباره عملکرد دولت ترامپ در مدیریت بحران ویروس کرونا اختلاف نظر جدی دارند.

بر اساس این گزارش، نظرسنجی اجرا شده از 933 رای دهنده آمریکایی نشان می دهد میزان رضایت شهروندان از کوشش های ترامپ برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به 49 درصد رسیده که نسبت به نظرسنجی هفته آخر مارس یک درصد کاهش داشته است.

در مقابل 51 درصد آمریکایی ها از عملکرد دولت ترامپ برای مدیریت این بحران ابراز نارضایتی نموده اند.

میزان محبوبیت ترامپ در بین جمهوریخواهان در مورد مدیریت بحران ویروس کرونا از 76 درصد در هفته آخر مارس به 82 درصد رسیده است.

ولی در بین دموکرات ها و مستقل ها این محبوبیت به شدت پایین است به طوری که تنها 26 درصد دموکرات ها از عملکرد ترامپ راضی بوده اند که این رقم نسبت به نظرسنجی قبلی 3 درصد کاهش داشته است. در بین رای دهندگان مستقل نیز تنها 44 درصد از عملکرد ترامپ ابراز رضایت نموده اند که نسبت به نظرسنجی قبلی 4 درصد افت نشان می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 10 خرداد 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4418

به "افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ در مدیریت بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ در مدیریت بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید