آستون ویلا 7 - 2 لیورپول؛ دومینوی تحقیر تیم های معروف جزیره!

به گزارش دوست بلاگ، لیورپول در شبی تاریخی و عجیب 2-7 مغلوب آستون ویلا شد.

آستون ویلا 7 - 2 لیورپول؛ دومینوی تحقیر تیم های معروف جزیره!

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای مدرن دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه ورزشی دوست بلاگ، مرسی سایدی ها که در سه هفته ابتدایی پیروز به کسب سه پیروزی متوالی شده بودند، امشب هیچ حرفی برابر حملات ویرانگر ویلا نداشتند و با دریافت هفت گل سنگین ترین شکست سالهای اخیر خود را تجربه کردند.

آستون ویلا بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه چهار به گل اول رسید. روی پاس اشتباه آدریان، جک گرلیش با پاسی عرضی واتکینز را صاحب موقعیت کرد و او را به راحتی دروازه لیورپول را گشود.

در دقیقه هشت و روی نفوذ گرلیش از سمت چپ، آستون ویلا باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه راس بارکلی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 22 آستون ویلا باز هم به گل رسید. روی پاس عمقی گرلیش، واتکینز در سمت چپ صاحب فرصت شده و با تغییر جهت و ضربه ای تماشایی به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 33 لیورپول اختلاف را به حداقل رساند. روی حرکت خوب دیگو جوتا از سمت چپ و ارسال او به داخل محوطه، ابتدا نبی کیتا نتوانست ضربه بزند و در ادامه محمد صلاح با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد.

اما دو دقیقه بعد آستون ویلا باز هم به گل رسید. روی ریباند یک ضربه کرنر، مک گیل پشت محوطه صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به بازیکنان لیورپول و تغییر جهت وارد دروازه این تیم شد.

اما این سرانجام کار نبود و ویلا در دقیقه 39 باز هم به پیروز به گلزنی شد. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، ترزگه در سمت چپ صاحب فرصت شد و واتکینز با ضربه سر توانست ارسال او را تبدیل به گل کند. در ادامه کوشش لیورپول برای گلزنی نتیجه ای نداشت و آستون ویلا با رجحان شگفت انگیز 1-4 راهی رختکن شد.

اما ویلا نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در نهایت در دقیقه 55 پیروز شد به گل پنجم نیز دست پیدا کند. روی حرکت هماهنگ بازیکنان این تیم راس بارکلی پشت محوطه صاحب توپ شد و ضربه او با تغییر جهت بعد از برخورد به بازیکنان لیورپول وارد دروازه شد.

اما در ادامه لیورپول سراپا حمله شد و در دقیقه 60 به گل دوم دست یافت. پاس بابی فرمینو در محوطه به محمد صلاح رسید و این مهاجم مصری با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه پیروز به گلزنی شد.

اما ویلا دست بردار نبود و در دقیقه 67 باز هم به گل رسید. گرلیش در سمت چپ صاحب فرصت شد و این بار نیز ضربه او با تغییر جهت وارد دروازه آدریان شد. در دقیقه 72 آستون ویلا باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما این بار ضربه واتکینز توسط آدریان مهار شد.

فاجعه برای مرسی سایدی ها ادامه یافت و جک گرلیش در موقعیتی تک به تک از سمت چپ و با یک ضربه فنی پیروز شد گل هفتم ویلا را نیز به ثمر برساند.

در دقیقه 85 آستون ویلا تا آستانه زدن گل هشتم نیز پیش رفت، اما این بار ضربه واتکینز به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد تا در نهایت ویلا با همان نتیجه 2-7 به پیروزی برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 6546

به "آستون ویلا 7 - 2 لیورپول؛ دومینوی تحقیر تیم های معروف جزیره!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آستون ویلا 7 - 2 لیورپول؛ دومینوی تحقیر تیم های معروف جزیره!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید