آخرین ارسال ها در وبلاگ های دوست بلاگ

آسودگی از شر حشرات موذی با کاشت گیاه

ممکن است حشره کش های گیاهی سرعت اثرشان به گردپای تولید مثل فزاینده آفات نرسد و در نتیجه نتوانند آنها را کنترل کنند و برای همین هم اسم شان به گوش ما ناآشنا و رسم شان نامهجور است.

10 آبان 1399

انهدام شبکه بزرگ جعل مدارک تحصیلی در کشور

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 5 نفر از اعضای باند بزرگ جعل مدارک تحصیلی و شناسایی دفاتر آنان در 5 نقطه کشور خبر داد.

10 آبان 1399

سیر تا پیاز مسائل کبد در برنامه طبیب

برنامه طبیب این هفته میزبان پزشکان و متخصصان یک بیماری خاص است و علائم، هشدارها و راه های پیشگیری و درمان بیماری ها را بررسی می کند.

10 آبان 1399

با این تست، میزان نگرانی تان را بسنجید!

وب سایت فرادید: روشی که با آن اضطراب های روزمرۀ خود را مدیریت می کنید، می تواند تاثیر بزرگی بر زندگی تان داشته باشد. پرسشنامۀ کوتاه زیر را پاسخ دهید تا شخصیت نگران خود را بشناسید و بیاموزید که چگونه می توانید زندگی بدون استرسی داشته باشید.

10 آبان 1399

اعضای هیات مدیره جدید بورس تهران انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه بورس اوراق بهادار تهران پنج شنبه 20 شهریور 99، با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران برگزار گردید و اعضای هیات مدیره بورس تهران را مشخص کرد.

10 آبان 1399

کاشت موی طبیعی چگونه انجام می گردد؟

خبرنگاران: قصد دارید کاشت موی طبیعی انجام دهید؟ شاید تردید دارید کدامیک از بسیار گزینه هایی که پیش رو دارید، بهترین نتیجه را به شما می دهند. در این مطلب به شما می گوییم کاشت موی طبیعی چگونه انجام می گردد تا بتوانید تصمیم بگیرید بهترین راه چاره برای شما...

10 آبان 1399

عاشقان تحریم هنوز نمی دانند این ابزار نتایج عملی به همراه ندارد

دیپلمات ارشد روسیه گفت: چه مدت زمان طول خواهد کشید تا عاشقان تحریم متوجه شوند این ابزار نتایج عملی به همراه ندارد و فقط روابط بین الملل را تخریب می نماید.

10 آبان 1399

ویژگی های جدید اپلیکیش شاد؛ شبکه شاد برای همه دانش آموزان رایگان است؟

رئیس جمهور پیش از ظهر امروز در جلسه هیئت دولت با اشاره به اتصال مدارس به شبکه ملّی اطّلاعات توسط وزارت ارتباطات، این اقدام را اقدام مهمی توصیف کرد و افزود: همانطور که این کار بدون هزینه انجام گرفت، استفاده از شبکه شاد هم باید بدون هزینه انجام شود. حالا...

10 آبان 1399

کمتر تیمی توانایی شکست منچستریونایتد را دارد، هدف مشترکی با حریفمان در ملاقات فینال داریم

سرمربی تیم سویا گفت: فزونی مقابل منچستریونایتد که پس از همه گیری ویروس کرونا عملکرد فوق العاده ای داشت، کار کمتر تیمی است.

10 آبان 1399

طرح دو فوریتی تعویق کنکور سراسری متوقف شد

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از توقف طرح دو فوریتی تعویق کنکور در مجلس خبر داد.

10 آبان 1399

شروع مستندنگاری و کارشناسی سنگ های منقوش تخت جمشید

حمید فدایی، مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید فرایند اخیر ساماندهی و مستندنگاری سنگ های تخت جمشید را یکی از برنامه های بلند مدت پایگاه میراث جهانی تخت جمشید دانست که با همکاری متخصصان باستان شناس، بازسازی کاران و نیروهای فنی در حال انجام است.

10 آبان 1399

سوگ نامه عاشورایی شاعر برجسته ایرانی کسایی مروزی

خبرنگاران/خراسان رضوی واقعه عاشورا به واسطه علاقه وافر ایرانیان به اهل بیت، تاثیر عمیقی بر شعر و ادب فارسی نیز بر جای گذارده و شعر از نخستین اشکال ادبیات است که با تاثیرپذیری از این واقعه توانسته مصیبت اهل بیت(ع) را با شکلی متفاوت به مخاطبان منتقل کند....

10 آبان 1399

اختصاص 18 درصد سهم فراوری ناخالص ملی به بخش کشاورزی

خان محمدی گفت: 25 درصد سهم اشتغال به بخش کشاورزی و 18 درصد سهم فراوری ناخالص ملی هم به بخش کشاورزی اختصاص دارد.

10 آبان 1399

ایجاد تک صدایی در ورزش، استراتژی مشترک وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک

صالحی امیری تاکید نمود: ایجاد تک صدایی در ورزش کشور همکاری مشترک، وفاق و پرهیز از حاشیه پردازی از ویژگی های عملکرد در این دوره بوده است.

10 آبان 1399

نماینده مجلس: گزارش پرونده قرارداد ویلموتس تا دو هفته دیگر جمع بندی می گردد

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: گزارش پرونده مربوط به قرارداد ویلموتس تا دو هفته دیگر جمه بندی و برای تصمیم گیری به صحن کمیسیون اصل 90 ارائه خواهد شد.

10 آبان 1399

دانشجویان بندرعباسی صاحب پارکینگ طبقاتی می شوند

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ساخت پارکینگ طبقاتی برای دانشجویان را از برنامه های آینده این دانشگاه دانست.

10 آبان 1399

بوتاکس؛ فیلمی با موضوع 2 زن و دارای لایه های روان شناختی، کار کردن با کارگردانان فیلم اولی لذت بخش است

بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون از تجربه همکاری با کارگردانان فیلم اولی می گوید.

9 آبان 1399

اخراج 809 واحد دامی از مراتع استان زنجان

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان گفت: 809 واحد دامی در تیرماه سال جاری که به صورت غیرمجاز در مراتع استان چرا می کردند، اخراج شدند.

9 آبان 1399

کامیابی نیا: 95 درصد قهرمان لیگ هستیم، مسائل وجود دارد اما باید شکیبا باشیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط جدول به احتمال فراوان قهرمان لیگ هستیم.

9 آبان 1399

اخذ مجوز تامین اعتبار ردیف استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از اخذ مجوز تامین اعتبار تعداد 3686 ردیف استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی اطلاع داد.

9 آبان 1399
تعداد: (6068)