خبرنگاران حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد

به گزارش دوست بلاگ، کرج - خبرنگاران- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفت: با هدف پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا ، مدیران دستگاه های اجرایی این استان می توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند.

خبرنگاران حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد

زهرا صیادی روز سه شنبه اضافه نمود: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، این مصوبه با هدف لزوم اقدامات پیشگیرانه از شیوع و گسترش کرونا ویروس است که در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی استانی البرز باید به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری و با موافقت مرخصی کارکنان تا 15 فروردین ماه صورت پذیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس موافقت با مرخصی کارکنان دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمات اداری با ظرفیت یک سوم نیروها تا 15 فروردین برنامه ریزی گردد.

این مسوول اعلام کرد: افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، فشار خون بالا، خانم های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای 50 سال می توانند دورکاری انجام دهند.

دستگاه های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نیستند و نگرانی در مورد ارایه خدمات به مردم وجود ندارد.

آمار کل مبتلایان به بیماری کرونا دراستان البرز یک هزار و296 نفر است که از این تعداد 186 بیمارقطعی و مشکوک کرونا جان خود را از دست دادند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از190 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1399 گردآورنده: dostblog.ir شناسه مطلب: 4168

به "خبرنگاران حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید